JAY-Z AİLESİ HAKKINDA KONUŞTU

29.04.2021
A+
A-

Sunday Times’a özel bir röportaj veren Jay-Z, kendisi ve eşi Beyoncé’nin çocuklarını nasıl yetiştirdiklerini anlattı. Dokuz yaşında kızları Blue …

JAY-Z AİLESİ HAKKINDA KONUŞTU

Sunday Times’a özel bir röportaj veren Jay-Z, kendisi ve eşi Beyoncé’nin çocuklarını nasıl yetiştirdiklerini anlattı. Dokuz yaşında kızları Blue Ivy ve üç yaşındaki ikizleri Sir ve Rumi Carter hakkında konuşan Jay-Z, “Çocukların gereksinimi olan sevildiklerini bilmeleri. ‘Size vereceğim şirket bu, bunu sizin için yarattım.’ demek değil.” dedi.

Çocuklarına gelecekte müzik mesleğini seçmeleri için baskı kurmayacaklarını söyleyen Jay-Z, “Çocuklarım müzik yahut spor bölümünde olmak istemiyorsa ne yapacağım? Hiç bilmiyorum. Lakin çocuklarımızı her formda desteklersek ve seversek, her şey mümkün.” dedi. “Amacımız sevgi dolu bir etraf sunmak ve kim olmak istediklerini dikkatle dinlemek.” diyen Jay-Z, “İnsan olarak hepimiz çocuklarımızın muhakkak bir biçimde yetişmesini ve yapıcaklarını bizim istediğimiz halde yapmalarını istemek çok olağan. Lakin bunu asla bilemeyiz. Biz yalnızca onlara istikamet gösterebiliriz.” diye ekledi.

İlginizi Çekebilir:  Vücut Tipinize Göre Giyinmek İçin Öneriler

Jay-Z ve Beyoncé baskı kurmasa da şimdiden müzik dalında kendini kanıtlamayı başaran Blue Ivy, Mart ayında Grammy mükafatı kazanan ikinci en genç sanatçı olmuştu. Annesi Beyoncé’nin ‘Brown Skin Girl’ görüntüsünde yer alan Blue Ivy, Grammy’lerde ‘En Uygun Müzik Videosu’ mükafatını kazanmıştı. Good Morning America programına görüntünün ilhamını anlatan Beyoncé, “Brown Skin Girl müziğinde farklı ırkları temsil etmemiz benim için çok değerliydi ve her karakteri kendi ışığında göstermek istedim.” demişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat