JCM LONDON, KARAGÖZ VE HACİVAT İLE “HAYAL PERDESİ”Nİ ARALIYOR

04.05.2021
A+
A-

Karagöz – Hacivat, JCM London dizayncısı Cenk Esertepe’nin çocukluğunun Ramazanlarına bir gönderme olarak yeni bir koleksiyonda hayat buluyor …

JCM LONDON, KARAGÖZ VE HACİVAT İLE “HAYAL PERDESİ”Nİ ARALIYOR

Karagöz – Hacivat, JCM London dizayncısı Cenk Esertepe’nin çocukluğunun Ramazanlarına bir gönderme olarak yeni bir koleksiyonda hayat buluyor.

JCM London’ın Hayal Perdesi ismi verilen koleksiyonunda, Karagöz, Hacivat, Beberuhi, Tuzsuz Meczup Bekir, Nigâr ve Soytarı karakterlerinin küpe ve kolyeleri yer alıyor.

Koleksiyonun otantik dizaynlarında, kusursuz zanaat ve el personelliği buluşuyor.
JCM LONDON, KARAGÖZ VE HACİVAT İLE “HAYAL PERDESİ”Nİ ARALIYORTüm kesimlerinin usta Karagöz – Hacivat zanaatkarları tarafından elde yapıldığı koleksiyonda kullanılan yüksek kalite kristal taşlar, modüllere ışıltı katıyor. Karakterlerin yepyeni versiyonları ise klasik halde deriden yapılarak özel boyalarla renklendiriliyor.JCM LONDON, KARAGÖZ VE HACİVAT İLE “HAYAL PERDESİ”Nİ ARALIYOR
JCM London’un bir öbür koleksiyonu “Floral” ise ilkbaharı kolye ve küpelere getiriyor. Göz alıcı şıklığı ve ihtimamlı el işçiliğiyle ayrıntılı bir çalışmanın eseri olan dizaynlar, renkleriyle de içinde bulunduğumuz mevsimi yansıtıyor. Beyaz, sarı, kırmızı, pembe ve birçok farklı renkteki kolye ve küpeler, enerjiyi yükseltiyor. Renklerin gücü, kimi vakit da payetlerle süslenerek farklı şekillerde kullanılabiliyor.JCM London dizaynlarına, www.jcmlondon.com adresinden ulaşılabiliyor. Bunun yanı sıra dizaynlara, Gizia Gate, Galeries Lafayette, Brandroom Kanyon, Brandroom Bodrum ve Collection Point Store olmak üzere 5 farklı noktada ulaşılabiliyor.
.

İlginizi Çekebilir:  ŞEKER DÜKKANINDAN ÖDÜNÇ ALINAN YÜZÜKLER
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat