JENNIFER ANISTON’DAN NOSTALJİK ‘FRIENDS’ PAYLAŞIMI

25.03.2021
A+
A-

Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon şu sıralar Apple TV+’ın ‘The Morning Show’ serisinin ikinci dönemini çekiyor. Yıllar evvel ‘Friends …

JENNIFER ANISTON’DAN NOSTALJİK ‘FRIENDS’ PAYLAŞIMI

Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon şu sıralar Apple TV+’ın ‘The Morning Show’ serisinin ikinci dönemini çekiyor. Yıllar evvel ‘Friends’ serisinde kız kardeşleri canlandıran Witherspoon ve Aniston, yeni çekim programlarına karşın ‘throwback’ yapmadan duramıyorlar!

JENNIFER ANISTON’DAN NOSTALJİK ‘FRIENDS’ PAYLAŞIMIJennifer Aniston’un Instagram Kıssası

‘Friends’ serisinin altıncı döneminde Aniston’un canlandırdığı Rachel Green karakterinin kız kardeşi Jill Green’i canlandıran Reese Witherspoon, seriye iki kısım için konuk olmuştu. 2000 yılında çekilen bu kısımların üzerinden 20 seneyi aşkın bir mühlet geçti! Artık ise ‘the Morning Show’ serisinde Witherspoon ile bir ortaya gelen Aniston, Witherspoon’un doğum gününü ‘throwback’ kız kardeşlik kareleri ile kutladı.

“Green kız kardeşleri olarak uzun bir yol katettik” yazan Aniston, Rachel ve Jill karakterlerinin ikonik Central Perk kafesinde oturdukları bir sahneyi paylaştı. Birebir vakitte bir ödül merasiminde Witherspoon ile el ele tutuştukları bir kareyi paylaşan Aniston, son olarak ‘The Morning Show’ setinin sahne gerisinden bir fotoğraf paylaşarak, “”Bu gerçek güneş ışığına memnun yıllar, seni seviyorum doğum günü kızı” yazdı.

İlginizi Çekebilir:  HAILEY BIEBER YOUTUBE KANALI AÇTI!

JENNIFER ANISTON’DAN NOSTALJİK ‘FRIENDS’ PAYLAŞIMIJennifer Aniston’un Instagram Öyküsü

‘The Morning Show’ serisinde Aniston’un karakteri Alex ve Witherspoon’un karakteri Bradley’i ortasında tatlı bir rekabet, ‘Friends’ serisinde ise Rachel ve Jill kız kardeşler ortasında çekişme olabilir… Lakin gerçek hayatta Witherspoon ve Aniston’un ortasından su sızmıyor!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat