JULIA ROBERTS CHOPARD’IN YENİ MARKA ELÇİSİ OLDU!

21.04.2021
A+
A-

1993 yılında Chopard’ın Eş Lideri ve Sanat Yöneticisi Caroline Scheufele tarafından yaratılan Happy Sport saati, Joie de Vivre sözünün özünü …

JULIA ROBERTS CHOPARD’IN YENİ MARKA ELÇİSİ OLDU!

1993 yılında Chopard’ın Eş Lideri ve Sanat Yöneticisi Caroline Scheufele tarafından yaratılan Happy Sport saati, Joie de Vivre sözünün özünü temsil ederken özgür ruhlu bir çekiciliğe sahip bir saat olarak karşımıza çıkıyor. Kampanyanın yüzü olarak Julia Roberts’ı seçen Chopard, çağdaş bir ikon olan Oscar Ödüllü aktrisin güçlü hayat gücünden, eşsiz ve asla başarısız olmayan gülümsemesinden ilham alıyor.

Your browser does not support HTML5 görüntü.

Aslında “Happy Diamonds” isminin yaratıcısı Scheufele’nin annesi. Pırlantaların kadrandaki hareketlerini görDüğünde: “Bu elmaslar özgür olduklarından daha memnunlar.” diyor.

Tam da bu sebeple Julia Roberts, Happy Diamonds kampanyasının yüzü olmak için harika bir kişi. Sayılamayacak kadar kült sinema rollerine sahip ve kilometrelerce öteden fark edilebilen gülümseseye sahip ikonik bir aktris. Süper uyum!

İlginizi Çekebilir:  VAKİTSİZ TARZ: PANDORA TIMELESS KOLEKSİYONU

Chopard’ın sinema üretimine karşı bitmeyen bir tutku beslemesi sebebiyle Caroline Scheufele, adeta bir mücevher ustasının personelliği üzere çağdaş sanatkarların kesişen bakış açıları ile bir kısa sinema hazırladı. İsmi Cannes Sinema Şenliği ödül listesinde nizamlı olarak görünen genç sinema imalcisi ve çok taraflı bir isim olan Xavier Dolan ise Julia Roberts ve Happy Sport ortasındaki müsabakadan doğan canlılığı yakalayarak kampanyanın sinemasını çekti.

Your browser does not support HTML5 görüntü.

Julia Roberts ile müsabakayı bir havai fişek gösterisi üzere etkileyici hale getiren Dolan, ışıltılı pırlantaların karşı konulmaz gücünü Roberts’ın sevinç ve dinamizmi ile buluşturuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat