Kanal D ekranında yayınlanan Hekimoğlu dizisi final yapıyor

23.03.2021
A+
A-

Timuçin Esen, Ebru Özkan Saban, Okan Yalabık ve Kaan Yıldırım’ın başrollerde yer aldığı Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinden …

Kanal D ekranında yayınlanan Hekimoğlu dizisi final yapıyor

Timuçin Esen, Ebru Özkan Saban, Okan Yalabık ve Kaan Yıldırım’ın başrollerde yer aldığı Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinden berbat haber geldi.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, OJO Pictures imzalı Hekimoğlu mayıs sonunda ekrana veda edecek.

HEKİMOĞLU’NUN SON KISMINDA NELER OLDU?

Dünyaca ünlü bir fotoğrafçı olan Berrak Kerem, stüdyosunda yaptığı bir fotoğraf çekimi sırasında inme geçirir. 40’lı yaşlarında uzun uğraşlar sonunda gebe kalmış oluşu, İpek’in Berrak’a şahsî bir yakınlık duymasına sebep olur. Hekimoğlu, İpek’i bu olaya duygusal yaklaştığı için uyarsa da, İpek’in kimseyi dinlemeye niyeti yoktur. Hem Berrak’ı hem de karnındaki bebeği kurtarmak konusunda kararlıdır. Hekimoğlu ile ortalarındaki fikir ayrılığı büyüyünce İpek hadiseyi devralır.

İlginizi Çekebilir:  İbrahim Tatlıses, gözyaşları içinde yalvardı: Allah'ım sesimi geri ver

Kanal D ekranında yayınlanan Hekimoğlu dizisi final yapıyor

Daha evvel hiç tatile gitmemiş olan Hekimoğlu, bir anda tatil planları yapmaya başlamıştır. Grubu ve Orhan, Hekimoğlu’nun hiç bir yere gitmeyeceğinden neredeyse emindirler. Hekimoğlu için tek sorun tatil yerinde karar kılmaktır. İpek’in kendisinden hadiseyi devralmasını fırsat bilen Hekimoğlu, herkesin beklentisinin bilakis tatil için tüm hazırlıklarını tamamlar.

Kanal D ekranında yayınlanan Hekimoğlu dizisi final yapıyor

YABANCI BİR DİZİDEN UYARLANMIŞTI

Hekimoğlu dizisi dünya çapında üne kavuşan ve ülkemizde de hayran kitlesi bulunan House M.D. dizisinden uyarlamadır. Türkiye uyarlamasında Dr. House’u Timuçin Esen canlandırıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat