KATE WINSLET FİLTRESİZ HOLLYWOOD İÇİN BİR ADIM ATTI

03.06.2021
A+
A-

Kate Winslet, ’Mare of Easttown’ direktörü Craig Zobel’in bir sahnede bedenini editlemesine müsaade vermediğini anlattı. New York Times’a …

KATE WINSLET FİLTRESİZ HOLLYWOOD İÇİN BİR ADIM ATTI

Kate Winslet, ’Mare of Easttown’ direktörü Craig Zobel’in bir sahnede bedenini editlemesine müsaade vermediğini anlattı. New York Times’a röportaj veren Winslet, serideki karakteri Mare Sheehan’in filtresiz manzarasının beşerler tarafından konuşulduğunu hatta birkaç tenkitte ‘Tanrım, kendini nasıl bu kadar berbat gösterebildi?’ dendiğini görDüğünü söyledi.

Serinin direktörü Craig Zobel’in Guy Pearce ile bir sahnesi için ‘göbeğinden bir kısmı alacağım’ dediğini ve kendisinin ise ‘Cürret bile etme!’ Dediğini anlatan Kate Winslet, seride büsbütün filtresiz olmak istediğini vurguladı. ‘Mare of Easttown’ serisinin posterlerini iki kere revizeye gönderen Winslet, her kezinde fotoğrafının fazla düzenlendiğini ve olabildiğince doğal halinde görünmesini istediğini ekledi. Onlara, “Arkadaşlar gözlerimin etrafında çok fazla çizgim olduğunun farkındayım ve lütfen bunları geri koyun” dediğini söyleyen Winslet, Hollywood’daki filtresiz akımında en büyük adım atanlardan biri oldu!

İlginizi Çekebilir:  SOPHIE TURNER’IN KIYMETLİ BİR İLETİSİ VAR!

Karakterinin bedeninin düzenlenmesini istemediğini ve filtresiz görünmek istediğini anlatan Winslet, “Mare yaşı, ömrü ve geldiği yerle eşanlamlı bir biçimde hareket eden bir bedeni ve yüzü olan, her açıdan çalışan lakin kusurlu bir bayan,” dedi. Dün yapılan final ile toplumsal medyada Emmy Mükafatına layık görülen Winslet, yalnızca oyunculuğu ile değil, hali ile de herkesten büyük alkış topladı! Winslet yahut karakteri Mare… Tüm Hollywood’un Winslet’ı örnek almasını diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat