Kırmızı Oda dizisinde rol alan Erkan Petekkaya, Doğduğun Mesken Kaderindir’e konuk oyuncu olacak

20.03.2021
A+
A-

Binnur Kaya’nın başrolünde oynadığı Kırmızı Oda dizisinde Tabip Hanım’ın danışanı olan Delikanlı Sadi karakteriyle alkışları toplayan Erkan …

Kırmızı Oda dizisinde rol alan Erkan Petekkaya, Doğduğun Mesken Kaderindir’e konuk oyuncu olacak

Binnur Kaya’nın başrolünde oynadığı Kırmızı Oda dizisinde Tabip Hanım’ın danışanı olan Delikanlı Sadi karakteriyle alkışları toplayan Erkan Petekkaya‘nın diziyle muahedesi uzatıldı. Şivesi ve performansıyla alkış toplayan Petekkaya, yeni projesiyle de sevenlerini heyecanlandırdı.

KONUK OYUNCU OLACAK

Erkan Petekkaya, Kırmızı Oda’nın yanı sıra birebir kanalda yayınlanan ve yeniden Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Doğduğun Konut Kaderindir dizisine konuk oyuncu olacak. Petekkaya, dizide Ali Rıza’nın geçmişten güvendiği bir dostu olarak ona yardım etmek için devreye girecek.

Kırmızı Oda dizisinde rol alan Erkan Petekkaya, Doğduğun Mesken Kaderindir’e konuk oyuncu olacakKırmızı Oda

SON KISIMDA NELER OLDU?

Cengiz, güvenip işlerinin başına koyduğu Mehdi’nin kararından vazgeçtiğini öğrenince 1 milyon TL istedi. Mehdi’nin konutundan işinden ayrıldığını duyan hapishanedeki Cengiz, adamlarını devreye sokarak Mehdi’nin yumuşak karnı olan Zeynep’e ziyan vermeye karar verdi. Cengiz’in adamları birebir anda Barış ve Zeynep’in meskenlerine giderek kurşun yağdırdı ve kabahati Mehdi’nin üzerine attı.

İlginizi Çekebilir:  Burak Deniz'in akabinde sevgilisi Didem Soydan da koronavirüse yakalandı

Kırmızı Oda dizisinde rol alan Erkan Petekkaya, Doğduğun Mesken Kaderindir’e konuk oyuncu olacakAli İstek Beyefendi (Doğduğun Mesken Kaderindir)

ESKİ DOSTLAR DEVREYE GİRİYOR

Mehdi cephesinde işler sıkışıkken ailesinin güvenliğinden endişelenen Ali İstek, yardımcı olması için tersaneden tanıştığı ve çok güvendiği Delikanlı Sadi’yi çağırır. Ailesi için her şeyi yapabilecek olan gözü kara adam, Cengiz’in durdurabilmek için gayret eder.

Kırmızı Oda dizisinde rol alan Erkan Petekkaya, Doğduğun Mesken Kaderindir’e konuk oyuncu olacak

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat