Kıvanç Tatlıtuğ aylar sonra itiraf etti: Zatürre tedavisi görürken oysaki koronaymışım

18.03.2021
A+
A-

Yer çıkışı sohbet ettiği basın mensuplarına Neflix’te yayınlanacak ‘Bir Denizaltı Hikayesi’ dizisinin çekimlerinin devam ettiğini söyleyen Kıvanç …

Kıvanç Tatlıtuğ aylar sonra itiraf etti: Zatürre tedavisi görürken oysaki koronaymışım

Yer çıkışı sohbet ettiği basın mensuplarına Neflix’te yayınlanacak ‘Bir Denizaltı Hikayesi’ dizisinin çekimlerinin devam ettiğini söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ, “Güzel bir proje geliyor. Daha evvel mesleğimde bu türlü bir projede yer almamıştım. Epey heyecanlı ve memnunum. Takım arkadaşlarımızla keyifle çalışıyoruz” dedi.

“DOĞA İLE İÇ İÇE OLMAK KEYİFLİ”

Eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile kent hayatından uzak olan güzel oyuncu, Kovid-19 salgını nedeniyle tabiat ile iç içe vakit geçirdiklerini belirtti. Tatlıtuğ, “Biliyorsunuz biz kentten dışarıda yaşıyoruz. Pandeminin birinci başlarında virüsten hoş korunduk. Ancak ufaktan toplumsallaşmaya başladık” itirafında bulundu.

İlginizi Çekebilir:  Seren Serengil'den ablasına sert kelamlar: Annemle ortamıza girerek bizi uzaklaştırmaya çalıştı

KORONAVİRÜS GEÇİRDİĞİMİ ÖĞRENDİM”

Aylar evvel yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile gittiği hastanede zatürre olduğu anlaşılan Kıvanç Tatlıtuğ, rahatsızlığından uzun bir vakit sonra yapılan yeni testler sayesinde Kovid-19’u ayakta atlattığını öğrendiğini söyledi. O süreçten bahseden oyuncu, “Rahatsızlandım ve rahatsızlandıktan çok sonra teşhis koronavirüs ile zatürre. Şu anda birbirinden çok ayırt edilemediği için rahatsızlandıktan çok sonra farkına vardık ki ben evvelden bunu geçirmişim. Fakat bu bir zatürre olarak kayıtlara geçmişti. Ondan sonraki testler sonucunda bunun olduğunun fark ettik. Bu türlü geldi geçti”

Kaynak: Snob Magazin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat