KNITSS İLE SÜRDÜRÜLEBİLİR MODA

20.05.2021
A+
A-

Moda dalında “Sustain the Fashion” (Modayı Sürdür) söylemi ile sürdürülebilirliğe dikkat çekmek isteyen KNITSS, Beautiful Flora koleksiyonunda …

KNITSS İLE SÜRDÜRÜLEBİLİR MODA

Moda dalında “Sustain the Fashion” (Modayı Sürdür) söylemi ile sürdürülebilirliğe dikkat çekmek isteyen KNITSS, Beautiful Flora koleksiyonunda doğal kaynakların korunması ve hayat alanlarının devamlılığı için sürdürülebilir malzemeleri kullanıyor.

KNITSS İlkbahar – Yaz 2021 “Beautiful Flora” koleksiyonu ile özgün dizaynlarıyla vakitsiz bir tarzın anahtarını sunuyor. Koleksiyonunda doğal soft tonlar baharın ruhunu yansıtıyor. Sürpriz renklerin harika ahengi çağdaş hayatı enerjik ve özgün tarzlarla buluşturuyor. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiz çoklu kombinlenme özelliğiyle ayrışan KNITSS triko üstler, incecik ve rahat tuşeleri, dinamik örgü oyunlarıyla sadeliğin temsilcisi haline geliyor. KNITSS triko etek ve pantolonlarla sayısız kombin seçeneği sunan KNITSS triko üstler, kendine güvenen kentli tarzlara hayat veriyor.

İlginizi Çekebilir:  INTIMISSIMI'DEN DİNAMİK KOLEKSİYON

KNITSS, %100 organik pamuk Küresel Organik Dokuma Standardı ‘’GOTS’’ sertifikası ve ormanlarda biyo çeşitliliğin korunmasına yardımcı olan ve tabiattan aldığını tabiata geri vermek unsurunu benimseyen ‘’FSC’’ sertifikalarına sahip olarak, bugün olduğu üzere yarın da sürdürülebilir bir dünya ideolojisiyle koleksiyonlarını tasarlamaya devam etmeyi hedefliyor.

Your browser does not support HTML5 görüntü.
Hayatın akışında kendini keşfetme, kendine vakit ayırma ve kendi olma seyahatlerinde bayanlara eşlik eden KNITSS dizaynları, İstanbul Akmerkez AVM, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi ve Ankara Armada AVM, KNITSS mağazalarında sizleri bekliyor. Dilerseniz yenilenen www.knitss.com online alışveriş sitesinden de konutunuzun konforunda KNITSS eserlerine ulaşabilirsiniz.

İLANDIR.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat