Koronavirüs aşısı yaptıran Berna Laçin ile Alişan birbirine girdi

06.04.2021
A+
A-

Oyuncu Berna Laçin, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamayla BionTech aşısı olduğunu duyurdu. 50 yaşındaki basın çalışanlarına özel …

Koronavirüs aşısı yaptıran Berna Laçin ile Alişan birbirine girdi

Oyuncu Berna Laçin, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamayla BionTech aşısı olduğunu duyurdu. 50 yaşındaki basın çalışanlarına özel çıkarılan sarı basın kartına sahip olduğu için aşı yaptırdığını söyleyen Laçin’e yansılar çığ üzere büyümeye başladı.

BASIN ÇALIŞANI OLDUĞU İÇİN AŞI YAPTIRDI

Reaksiyonların akabinde “Sana nasıl sıra geldi?” diye soran takipçilerine karşılık veren Laçin, “Arkadaşlar 212’liyim basın çalışanı olarak kartı olanlara tanımlanmış aşı” yanıtını verdi. Laçin ayrıyeten, “Bu ortada ‘ben aşımı bir diğerine devredebilir miyim?’ diye sordum, olmuyor, bu da bilginize” dedi.

“ANNENİZ BANA SORDUĞU ÜZERE SİZE DE SORDU MU?”

Ünlü türkücü Alişan da aylar evvel istekli olarak aşı yaptırmış ve reaksiyon çekmişti. O periyot Berna Laçin’in annesinin kendisine reaksiyon gösterdiğini hatırlatan Alişan, Laçin’e şu sözlerle sitem etti: “Ben test evresinde istekli olduğumda, anneniz sormuştu ya ‘Alişan nasıl aşı oldu? diye… Siz aşı olduğunuzda da anneniz sordu mu size, ‘Kızım ne vakit gazeteci oldun?’ diye Berna Hanım…”

İlginizi Çekebilir:  Esra Erol'un programında fuhuş çetesini çökerten Zeynep, tehdit bildirisi almaya başladı

Koronavirüs aşısı yaptıran Berna Laçin ile Alişan birbirine girdi

“BANA DEVLET VERDİ, SİZİN ETRAFINIZDAKİ ÜZERE BİR DURUM YOK”

Alişan’ın yansısına sessiz kalmayan Laçin ise “Benimle yatıp kalkıyor. Çok tontiş. Annem sormadı zira okur müellif, gazete okur, benim de yıllardır tüm köşe yazılarımı okur. Ben gazete çalışanı olarak 10 yılı doldurduktan sonra resmi olarak Devlet verdi yani sizin etraflarda olduğu üzere gaydırı gubbak durum yok” dedi.

Koronavirüs aşısı yaptıran Berna Laçin ile Alişan birbirine girdi

BASIN KANUNU NEDİR?

212 sayılı basın iş yasası; Türkiye’de yayınlanan gazete ve mevkutelerle haber ve fotoğraf ajanslarında her türlü fikir ve sanat işlerinde çalışan ve İş Kanunundaki “işçi” tanımı şümulü haricinde kalan kimselerle bunların patronları hakkında uygulanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat