Kraliyetten ayrılan Prens Harry’nin yeni işi muhakkak oldu

26.03.2021
A+
A-

Amerikalı oyuncu ve model Meghan Markle ile 2018 yılında dünyaevine giren Prens Harry, yakın vakitte kraliyet ailesindeki tüm vazifelerini …

Kraliyetten ayrılan Prens Harry’nin yeni işi muhakkak oldu

Amerikalı oyuncu ve model Meghan Markle ile 2018 yılında dünyaevine giren Prens Harry, yakın vakitte kraliyet ailesindeki tüm vazifelerini bırakarak İngiltere‘den ailesiyle birlikte ayrılmıştı.

Kraliyetten ayrılan Prens Harry’nin yeni işi muhakkak oldu

MÜDÜR YARDIMCILIĞI YAPACAK

Kendisine Amerika’da kraliyetten uzakta bir hayat kuran Prens Harry, maddi dayanağın kesilmesinin akabinde yeni işini de buldu. Yaptığı bir röportajda yeni işi hakkında konuşan Prens Harry, ruh sıhhati ve sağlıklı hayat mevzularında faaliyet gösteren BetterUp Inc. isimli şirkette Tesirden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak misyon yapacağını söyledi.

İlginizi Çekebilir:  Camdaki Kız dizisindeki kırmızı oda sahnesi Grinin Elli Tonu sinemasına benzetilince Twitter'da gündem oldu

“İNSANLARIN ÖMÜRLERİNDE TESİR YARATMAK İSTİYORUM”

Yeni misyonunda eser strateji kararları, yardım kuruluşlarıyla bağlantı ve sözcülükten sorumlu olacağını kaydeden Harry, “Ben insanların hayatlarında bir tesir yaratmak istiyorum. Proaktif antrenörlük ve mentorluk insanların gelişmelerinde sınırsız imkan sağlıyor ve farkındalığı artırarak daha yeterli bir hayat sunuyor” tabirlerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat