Lazer Epilasyon Fiyatları Nelerdir?

30.11.2018
A+
A-
Lazer Epilasyon Fiyatları Nelerdir?

Lazer epilasyon günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulmak için en fazla kullanılan, en yaygın yöntemlerden biridir. Herkes için uygun olan yöntem için farklı metotlar ve farklı makineler kullanılmaktadır. Bunların ortak noktası hepsi tüylerden kurtulmak için uygun olup, cilt tipine göre farklı etkileri bulunmasıdır. Piyasada çok fazla güzellik merkezi ve çok farklı epilasyon fiyat seçenekleri bulunmaktadır. Lazer epilasyon yaptırmak isteyenler, Lazer epilasyon fiyatları nelerdir? Şeklinde sorular sormaktadır. Fiyatlar genel olarak yaptıracağınız bölgeye, makineye ve yaptırmak istediğini kliniğe göre değişkenlik göstermektedir.

Epilasyon Seçenekleri

Lazer epilasyon işlemi birçok güzellik merkezinde tek tek olabileceği gibi paket halinde de yapılmaktadır. İşlem paket olarak satın alınırsa daha uygun fiyatlı yapılmaktadır. Epilasyonu tek bir bölge yerine paket halinde yaptırmanız size daha uyguna gelecektir. Ayrıca kullanılan farklı makineler ve yöntemlerde fiyatlara etki eden diğer unsurlar arasında yer almaktadır.Lazer Epilasyon Fiyatları Nelerdir?

İlginizi Çekebilir:  Kadınların Yaptığı Günler, İntihar Gününe Dönüşüyor

Epilasyon Hangi Bölgeler İçin Uygundur

Epilasyonu isterseniz tüm vücut bölgesine uygulata bilirsiniz. Yüz, bacak, kol, sırt, göğüs, genital gibi bölgelere rahatlıkla epilayon işlemi yaptırabilirsiniz. Her bölgenin işlem süresi ve uzunluğu tüy yapısına göre değişmektedir. En fazla 10 seans sonunda tüyleriniz den uzun bir süre kurtulmanız mümkün olmaktadır. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta cilt yapınıza uygun olan makine kullanımını tercih etmeniz ve sertifikalı bir klinikte işlem yaptırmanız.

Tolga Tolga
Tolga Tolga
Ben Tolga İstanbul 1992 doğumluyum. İlginç içerikler oluşturmayı ve bunları okumaya meraklı kişilerle paylaşmayı severim bundan sonra 9 Kadın web sitesindeyim. İletişim: tolga@9kadin.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat