Maddi durumunu kurtarmak için iktidara yakın olduğu sav edilen Serdar Ortaç, mevzuya açıklık getirdi

17.04.2021
A+
A-

Buket Aydın’ın Haber Küresel ekranlarından yayınlanan Koltuk programının bu haftaki konuğu ünlü müzikçi Serdar Ortaç oldu. Programda özel …

Maddi durumunu kurtarmak için iktidara yakın olduğu sav edilen Serdar Ortaç, mevzuya açıklık getirdi

Buket Aydın’ın Haber Küresel ekranlarından yayınlanan Koltuk programının bu haftaki konuğu ünlü müzikçi Serdar Ortaç oldu. Programda özel hayatından müzik mesleğine ve hastalığına ait birçok açıklamada bulunan Ortaç, Aydın’ın “Maddi durumunuzu kurtarmak için mi iktidara yakın duruyorsunuz” sorusunu da yanıtladı.

“BEN DEVLETÇİ BİR ADAMIM”

Kendisinin devletçi bir kişi olduğunu kaydeden ünlü müzikçi, soru üzerine şöyle konuştu: “Devlet olmazsa hiçbir şey olmaz. Ben devletçi bir adamım. Devletin başına Kemal Kılıçdaroğlu geçse onu da savunurum. Tayyip Erdoğan varsa tekrar savunurum. Yarın oburu gelse onu da savunurum. Vaktinde yaptım o yanılgıları. Anladım devlet olmazsa biteriz.”

“TAYYİP BEYEFENDİSİ SEVİYORUM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kişilik olarak sevdiğini söyleyen Serdar Ortaç, “Ama özel olarak sorarsanız… Ben Tayyip Beyefendisi kişilik olarak seviyorum. Emine ablamı da… İnsanlıklarını gördüğüm için seviyorum. Kimse görmüyor ki atıp fiyatlar. Yakın temasım oldu. Bana ne kıyağı olacak. Devletin başında olduğu için seviyorum, bizi bir ortada tuttuğu için seviyorum. Yanlışlarını kabul ettiği için seviyorum. Daha ne diyeyim ki. ” dedi.

İlginizi Çekebilir:  Yufkacı olayından sonra bir skandal daha! Evli bayan, 27 yıllık eşini terk edip 3. kuma olarak kaçtı

“MERAL HANIM BİRİNCİ GELİR”

Mümkün bir seçimde kestirimini de paylaşan ünlü müzikçi, kelamlarına şöyle devam etti: “Kemal Kılıçdaroğlu’nu da seviyorum. İnsan olarak onunla da tanışıyorum. Grubunu de seviyorum o da yapmak istiyor bir şeyler. Sıraya soksam Meral hanım birinci gelir. Mansur Yavaş 2’inci gelir. Kemal Beyefendi 3, Ekrem Beyefendi 4, Ali beyefendi 5’inci gelir. Ahmet Davutoğlu 6’ıncı gelir. Selahattin Beyefendi 7’inci gelir. Fakat 1’inci Meral abla gelir.

“EKREM BEYEFENDİ GENÇ, DENEYİMİ AZ”

İş adamlarından birini isterim. Zira işletmeyi yönetmeyi biliyorlar. Muharrem Abiyi de isterim. Alternatif diyorsun ya yarın bir gün Allah korusun hükümet değişirse, bir şey olursa… Ekrem beyefendi artık genç, deneyimi az. Devlet yönetecek. Birkaç sene deneyim edinirse baba üzere yapar bu işi. Kolay işler değil bunlar.”

Maddi durumunu kurtarmak için iktidara yakın olduğu sav edilen Serdar Ortaç, mevzuya açıklık getirdi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat