MICHELLE OBAMA’DAN MEGHAN MARKLE’A DAYANAK

19.03.2021
A+
A-

Michelle Obama, Jenna Bush Hager’e verdiği röportajda,” Kamu hizmeti, parlak, keskin, sıcak bir spot ışığı ve birçok insan bunu anlamıyor ve …

MICHELLE OBAMA’DAN MEGHAN MARKLE’A DAYANAK

Michelle Obama, Jenna Bush Hager’e verdiği röportajda,” Kamu hizmeti, parlak, keskin, sıcak bir spot ışığı ve birçok insan bunu anlamıyor ve anlamamalı “dedi. “Her vakit aklımda tuttuğum şey, bunların hiçbirinin bizimle ilgili olmaması ve hizmet ettiğimiz beşerlerle ilgili olması. Üzerimdeki dikkati göz arkası etmeye ve hizmet etmek için burada olduğumuz insanlara odaklamaya çalışıyorum.”

Jenna, Michelle Obama’ya Meghan Markle’ın “Oğlum Archie doğduğunda cilt renginin ne kadar koyu olacağına dair konuşuyorlardı ve bu onları endişelendiriyordu.” açıklamaları hakkındaki kanılarını sordu. Michelle, “Irk bu dünyada beyaz olmayan beşerler için yeni bir problem değil ve bu yüzden tasalarını ve hislerini duymak, bunların açıkça tabir edilmesi sürpriz değildi,” dedi. “İlk düşündüğüm aile. Onların güzelleşmesi ve bağışlanması için dua ediyorum. Bunun hepimiz için bir ders olması ismine kullanılabilmesini diliyorum.” dedi.

İlginizi Çekebilir:  KATE WINSLET ‘TITANIC’ SİNEMASINDAN SONRA ALDIĞI TENKİTLERİ ANLATTI

Meghan ve Harry’nin röportajından sonra Buckingham Sarayı, Kraliçe II.Elizabeth ismine son derece kısa bir açıklama yaptı ve “özellikle ırkla ilgili sorunlar” hakkında endişelendiğini belirtti. Fakat, Gayle King’e nazaran, Harry son vakitlerde hem Prens Charles hem de Prens William ile konuştu ve bu konuşmalar çok verimli geçmedi. Bu açıklamadan bağımsız olarak Prens William da Kraliyet ailesinin ırkçı bir aile olmadığını söylemişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat