MILEY CYRUS, ‘HANNAH MONTANA’ DEVRİNDE YAŞADIKLARINI ANLATTI

12.03.2021
A+
A-

Miley Cyrus, şu an 28 yaşında ve Disney’deki ‘Hannah Montana’ günlerinin üzerinden uzun bir vakit geçti. Fakat bu Cyrus’un hala geçmişe dönüp …

MILEY CYRUS, ‘HANNAH MONTANA’ DEVRİNDE YAŞADIKLARINI ANLATTI

Miley Cyrus, şu an 28 yaşında ve Disney’deki ‘Hannah Montana’ günlerinin üzerinden uzun bir vakit geçti. Fakat bu Cyrus’un hala geçmişe dönüp bakmadığı manasına gelmiyor. Geçtiğimiz Cuma günü Spotify’daki ‘Rock This with Allison Hagendorf’ podcast yayınına katılan Cyrus, “Kimlik krizi derseniz,” diyerek kelama başladı ve ‘Hannah Montana’ serisinden nasıl etkilendiğini anlattı.

2006-2011 yılları ortasında Disney Channel’ın ‘Hannah Montana’ dizisinde başrolde olan Cyrus, bu diziye başladığında şimdi 14 yaşındaydı. “Hannah tıpkı benim olduğum karakter üzere ve aslında gösterinin konseptinde olduğu üzere ikinci kişiliği olan bir karakterdi ve şayet bu değişen egoya sahipseniz o vakit değerliydiniz. Milyonlarca hayranın var, dünyanın en büyük yıldızısın ve kendime benzettiğim konsept de şuydu; peruğum olmadığında kimse beni umursamaz, artık yıldız değilim” diyen Cyrus, dizide canlandırdığı karakteri kendisi ile ziyadesiyle özdeşleştirdiğini söyledi.

‘Hannah Montana’ serisinin çekildiği yıllarda kendisine çok acımasız davrandığını itiraf eden Cyrus, “Şu fikir aklıma kazınmıştı, ‘Hannah Montana olmadan kimsenin umrunda değilsin.’ Ve aslında konsept buydu,” dedi. Aklındaki bu kanıları kırması gerektiğini söyleyen Cyrus, “Belki de bu yüzden o vakitler adeta kendimin kurgu bir versiyonunu yaratmıştım. Asla kendim olmayan bir karakter yaratmadım lakin insanların beni nasıl görDüğünün farkındaydım ve tahminen de biraz bununla oynadım,” dedi.

İlginizi Çekebilir:  2021 OSCAR ÖDÜL MERASİMİNDE TARİHE GEÇEN 5 AN

2019’da Elle Amerika’ya konuşan Cyrus, 26 yaşında mesleğinin tüm adımlarına baktığını ve artık hayran kitlesini ve platformunu farkındalık yaratmak için kullanmaya karar verdiğini söylemişti. İklim değişikliği, bayan hakları ve aktivizm üzerine ağırlaşmak istediğini söyleyen Cyrus, empati kurarak müdafaaya gereksinimi olan insanlara yardım edeceğini eklemişti. Bu devirde ‘Black Mirror’ serisinde Ashley O isminde bir pop yıldızını canlandıran Cyrus’un oynadığı rol Hannah Montana’ya çok benzetilmişti. “Bu karakter benim. Her vakit yaptıkları üzere biraz değiştirdiler fakat bölüm zati hayli karanlık,” diyen Cyrus, “Bazı vakitler nitekim kendimi Ashley O üzere hissettiğim oldu. Hala bile oluyor” diye eklemişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat