MR. BIG EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

28.05.2021
A+
A-

Sex and the City izleyenleri ikiye ayırabiliriz… ‘Team Big’ ve ‘Team Aidan.’ Şayet Mr. Big karakterinin tarafını tutuyorsanız bu habere çok …

MR. BIG EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Sex and the City izleyenleri ikiye ayırabiliriz… ‘Team Big’ ve ‘Team Aidan.’ Şayet Mr. Big karakterinin tarafını tutuyorsanız bu habere çok lakin çok sevineceksiniz. Aylarca süren söylentiler ve belirsizliklerden sonra Mr. Big karakterini canlandıran Chris Noth’un HBO Max’in ‘And Just Like That…’ isimli yeni Sex and the City uyarlamasına döneceğini doğrulayabiliriz. Deadline’ın haberine nazaran bir müddettir imal ile mutabakat evresinde olduğu söylenen Chris Noth, sonunda kararını verdi ve devler takımına katıldı!

Dizinin orjinal imalcisi Michael Patrick King tarafından yapılan ‘And Just Like That…’ dizisi, Carrie (Sarah Jessica Parker), Miranda (Cynthia Nixon) ve Charlotte’un (Kristin Davis), 30’lu yaşlarındaki karmaşık hayat ve arkadaşlık gerçekliğinden hayatın daha da karmaşık gerçekliğine uzanan seyahatini anlatıyor: 50’li yaşlarda arkadaşlık. 10 kısımlık birinci dönemin çekimlerinin bu yaz New York’ta başlaması bekleniyor. “And Just Like That… serisinde Chris ile tekrar çalışacağım için çok heyecanlıyım” diyerek haberi doğrulayan King, “Mr. Big olmadan Sex and the City öyküsünün devamını nasıl yapabilirdik ki?” diye ekledi.

İlginizi Çekebilir:  MILA KUNIS’İN YENİ SİNEMASININ FRAGMANI YAYINLANDI

Sarah Jessica Parker’ın ortasındaki uyuşmazlık sebebiyle yeni seriye katılmadığı söylenen Kim Cattrall ile Samantha karakterini yeni seride göremeyeceğimiz için çok üzülmüştük… Lakin Mr. Big’in haberi bu hüznümüzü biraz olsa da üzerimizden atmamızı sağladı! Darren Star tarafından yaratılan ve Candace Bushnell’ın kitabından uyarlanan yepyeni ‘Sex and the City’ serisinin devam versiyonunun üretim takımında Parker, Davis ve Nixon da bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat