Murat Yıldırım, Ramo dizisinden etkilenerek eşine hakaret eden hayranlarına sert çıkıştı

04.03.2021
A+
A-

Dizide ‘Ramo’ karakterine hayat veren Murat Yıldırım ‘Sibel’ karakterini canlandıran Esra Bilgiç ile senaryo gereği aşk yaşıyor. Dizinin fanları …

Murat Yıldırım, Ramo dizisinden etkilenerek eşine hakaret eden hayranlarına sert çıkıştı

Dizide ‘Ramo‘ karakterine hayat veren Murat Yıldırım ‘Sibel’ karakterini canlandıran Esra Bilgiç ile senaryo gereği aşk yaşıyor. Dizinin fanları, Yıldırım’ın eşi İman Elbani’ye “Rambel aşkına pürüz olma, ortadan çık” deyip hakaret yağdırdı.

“EŞİM 5 SEFER BEBEK KAYBETTİ”

Eşine yapılan hakaret dolu iletiler ünlü oyuncuyu zahmetten çıkardı. Toplumsal medya hesabından dizinin fanlarını uyaran Yıldırım şu iletisi paylaştı: Olağanda toplumsal medyayı fazla takip etmediğimi siz de bilirsiniz lakin bu benim dahi rahatsız olacağım boyutlara geldiği için yazıyorum… Rambel ismi altında eşime hakaretler yağdıran bana buyruk kipleri ile bildiriler atanlar, o hakaret ettiğiniz bayan 5 defa bebek kaybetti ve bunlardan birinde bu dizi için başrol bayan ismi baktığımız sırada Esra’yı önerdi ve kimyamızın uyacağını söyledi. Benim de kanal ve üretime iletmem sonucunda eşimin haklı olduğunu gördük. Bu bir dizi ve en profesyonel halimizle duruşumuza da devam edeceğiz. Bunları yazdım tahminen içinde biraz öğretici bir şeyler bulursunuz diye; “Hiçbir şey dışarıdan göründüğü üzere değildir”. Bu durumdan ne ben memnunum ne de Esra ki sizi daha evvel uyardı. Umarım sonlanır, sağlıcakla.”

İlginizi Çekebilir:  Sunucu Nursel Ergin, mayo giyip karın üzerinde yuvarlandı

Murat Yıldırım, Ramo dizisinden etkilenerek eşine hakaret eden hayranlarına sert çıkıştı

Rambel ise dizideki Ramo ve Sibel isimlerinin birleşimi manasına geliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat