Natalie Portman: Göbeğimi rahat bırakın

13.02.2021
A+
A-

Yaz mevsiminin karar sürdüğü Avustralya’da tişörtleri ve şortlarıyla görüntülenen Portman’ın karın bölgesindeki şişlik bir müddettir magazin …

Natalie Portman: Göbeğimi rahat bırakın

Yaz mevsiminin karar sürdüğü Avustralya’da tişörtleri ve şortlarıyla görüntülenen Portman’ın karın bölgesindeki şişlik bir müddettir magazin basınının gündeminde. Fransız koreograf Benjamin Millepied ile evli olan Natalie Portman’ın üçüncü çocuğuna gebe olduğu argümanları da bu imgelerin akabinde ortaya çıktı.

Natalie Portman: Göbeğimi rahat bırakın

Bayan vücudu üzerinden spekülasyon

Fakat Portman, bir müddettir süren bu söylentilere reaksiyonsuz kalamadı ve karşılık verdi. Millepied ile evliliğinden, 8 ve 3 yaşında iki çocuğu olan Portman magazin basınına ateş püskürdü. Hoş oyuncu toplumsal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda tüm bu argümanların da cinsiyet ayrımcılığı temeline dayandığını ileri sürdü. Natalie Portman, kendisiyle ilgili bütün bu tezlerin Kadınların vücudu üzerinden spekülasyon yapmak” olduğunu savundu.

İlginizi Çekebilir:  Çağla Şıkel, doğum yaptığı anları paylaşarak oğlunun yeni yaşını kutladı

Natalie Portman, paylaşımında gebe olmadığını belirterek lakin 2021 yılında da her isteyenin bir bayanın bedensel görünüşünden yola çıkarak çeşitli spekülasyonlar yapabildiğini belirtti. Portman basına kendi özel hayatı üzerinde teoriler kurmak yerine “Daha düzgününü yapmasını” önerdi.

Natalie Portman: Göbeğimi rahat bırakın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat