New York’taki fare istilasından nasibini alan Cemal Can Canseven isyan etti

10.04.2021
A+
A-

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, 2 hafta evvel birinci müziği Kahraman’ı dinleyicilerin beğenisine sundu. Kısa müddette büyük bir ilgi …

New York’taki fare istilasından nasibini alan Cemal Can Canseven isyan etti

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, 2 hafta evvel birinci müziği Kahraman’ı dinleyicilerin beğenisine sundu. Kısa müddette büyük bir ilgi gören Canseven’in müziği 5,6 milyon izlenmeye ulaştı. Şimdilerde muvaffakiyetinin tadını çıkaran genç isim, tatil için New York’a gitti fakat hiç beklemediği şeylerle karşılaştı.

FARELERDEN NASİBİNİ ALDI

Yıllardır New York’ta görülen dev fareler, koronavirüs ile bir arada daha da içinden çıkılmaz bir hale geldi. Salgın yüzünden yemek için çöp kasveti çeken 3 milyon fare, restoranları dahi bastı. Ülkeyi saran farelerden Cemal Can Canseven de nasibini aldı. Dolaşmak için parka giden müzikçi ve fenomen, gördüğü görünüm karşısında paniğe kapıldı.

İlginizi Çekebilir:  Kesenin ağzını açan Seda Sayan, 4 milyon dolara villa aldı

New York’taki fare istilasından nasibini alan Cemal Can Canseven isyan etti

“GÖZÜNÜ SEVEYİM CANIM MEMLEKETİM”

Bahis hakkında açıklama yapan Canseven, “New York deyince zannedersin ya bu türlü havalı ve tertemiz… Bir fareler var. Dün gece parkta yürümeye korktum kolum kadar ve atlıyorlar. Gözünü seveyim canım memleketim tertemiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat