NICOLE KIDMAN’IN YENİ DİZİSİNİN BİRİNCİ FRAGMANI YAYINLANDI

28.04.2021
A+
A-

Liane Moriarty’nin ‘En Çok Satanlar’ ortasında olan kitabından uyarlanan ‘Nine Perfect Strangers’ küçük serisi, çok yakında Hulu’ya geliyor …

NICOLE KIDMAN’IN YENİ DİZİSİNİN BİRİNCİ FRAGMANI YAYINLANDI

Liane Moriarty’nin ‘En Çok Satanlar’ ortasında olan kitabından uyarlanan ‘Nine Perfect Strangers’ küçük serisi, çok yakında Hulu’ya geliyor. Geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen 93. Oscar Ödül Merasiminde gösterilen fragman, şimdiden ilgimizi çekmeyi başardı.

“İyileşmek istiyor musunuz? Bana kendinizi teslim edin,” diyerek kelama başlayan wellness yöneticisi Masha karakteri, fragmanın açılışını yapıyor. Küçük dizi, tıpkı romanda olduğu üzere, gerilimli kentli profesyonellerin detoks yapıp gevşemeleri için bir sağlıklı hayat merkezinde buluşan dokuz “mükemmel yabancı” kümesine odaklanıyor. Fragmanın verdiği ipuçlarına nazaran bu dokuz yabancının hayatı hakkında öğrenecek çok şeyimiz var! Masha’nın sıra dışı usullerinin yanı sıra kocaman bir resort konutta kalıp tabiatta uzun yürüyüşler yapan ve organik yemekler yapan kümenin geçirdikleri vakit çok olağan görünüyor… Ta ki, karakterler çıldırana ve birbirlerine şiddet uygulayana kadar!

‘Big Little Lies’ serisinden sonra Moriarty’nin ikinci uyarlamasında yer alan Nicole Kidman, sıradışı usullü wellness yöneticisi Masha’yı canlandırıyor. Etkileyici Hollywood takımı ile dikkatimizi çeken ‘Nine Perfect Strangers’ serisinde romantik roman müellifi Frances’i Melissa McCarth; boşanma avukatı Lars’ı Luke Evans; Estetik ameliyat ve otomobillere takıntılı olan varlıklı çifti Melvin Gregg ve Samara Weaving; eski bir Avustralyalı futbol oyuncusu Tony’i Bobby Cannavale; yasta olan aile üyeleri Napoleon, Heather ve Zoe’yi Michael Shannon, Asher Keddie ve Grace Van Patten; kendisini daha genç bir bayan için terk eden eşinden boşanan Carmel karakterini ise Regina Hall canlandırıyor. Dokuz harika yabancının yanında ise Masha’nın sadık çalışanları Yao ve Delilah’yı ise Manny Jacinto ve Tiffany Boone canlandırıyor.

İlginizi Çekebilir:  PRENS HARRY'NİN JAMES CORDEN RÖPORTAJINDAN DEĞİŞİK AYRINTILAR

Üretimin başrolü ile birlikte üretim grubunda yer alan Kidman ve McCarthy’e, David E. Kelley ve John Henry Butterworth de katılıyor. Daha evvel ‘The Undoing’ ve ‘Big Little Lies’ serilerinde Kidman ile birlikte çalışan Kelley, yine star oyuncusu ile bir ortaya geliyor. 2019’dan beri imal evresinde olan ‘Nine Perfect Strangers’ serisi, tıpkı birçok üretim üzere Covid-19 pandemisi sebebiyle ertelenmişti. Variety’nin haberine nazaran 2020’nin yaz aylarında çekimlere Avustralya’da başlayan serinin yapımı Aralık 2020’de bitmişti.

Şimdi kesin bir vizyon tarihi olmasa da birinci fragmanı ile ‘Nine Perfect Strangers’ küçük serisinin yakın bir vakitte yayınlanmasını bekliyoruz!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat