Oyuncu Hasret Balcı, öpüşme sahnelerinden ötürü Netflix projesini reddetti

23.02.2021
A+
A-

Netflix üzere değerli platformlardan sevişme ve öpüşme sahneleri olan sinema tekliflerini reddettiği ortaya çıkan oyuncu Hasret Balcı, mevzu …

Oyuncu Hasret Balcı, öpüşme sahnelerinden ötürü Netflix projesini reddetti

Netflix üzere değerli platformlardan sevişme ve öpüşme sahneleri olan sinema tekliflerini reddettiği ortaya çıkan oyuncu Hasret Balcı, mevzu hakkında fikirlerini paylaştı.

“KAMERA KARŞISINDAYIM DİYE ÖPÜŞÜP SEVİŞMEM”

Kendi kuralları olduğundan bahseden Balcı, “Son bir ay içinde üç başka üretimden yazlık dizi teklifi aldım bir tanesi Netflix de olacak bir proje idi. Lakin bu dijital medya tekliflerini reddettim, şimdiye kadar olduğu üzere bundan sonra da Hasret Balcı kurallarımın ardındayım. Senaryoları okuduğumda koyduğum kaideler kabul edilmedi ben kamera karşısında sinema çekiyorum diye öpüşmem ve sevişmem” sözlerini kullandı.

İlginizi Çekebilir:  Sihirli Annem dizisiyle ünlenen Zeynep Özkaya, sevgilisiyle aşk dolu pozunu paylaştı

Oyuncu Hasret Balcı, öpüşme sahnelerinden ötürü Netflix projesini reddetti

“PROFESYONEL DEĞİLİM DİYE LİNÇ EDİLEBİLİRİM”

Kararından ötürü güzel karşılanmayacağını bildiğini belirten oyuncu kelamlarına şöyle devam etti: “Ciddi bir meblağ teklif edilmesine karşın reddettim. O sineması benim babam abim izleyecek yarın öbür gün çocuğum olursa o izleyecek tahminen evleneceğim kişi hoşlanmayacak. Oyuncu arkadaşlarım beni linç edebilir profesyonel olmadığımı da söyleyebilirler. Bu benim tercihim herkes işine baksın.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat