PRENS HARRY KENDİ BABASINDAN FARKLI BİR BABA OLMAK İSTİYOR!

11.06.2021
A+
A-

Prens Harry, çocuklarını kendi yetiştirilme şeklinden çok daha farklı büyütmek istediğini söyledi. Kısa bir mühlet evvel Oprah Winfrey ile …

PRENS HARRY KENDİ BABASINDAN FARKLI BİR BABA OLMAK İSTİYOR!

Prens Harry, çocuklarını kendi yetiştirilme şeklinden çok daha farklı büyütmek istediğini söyledi. Kısa bir mühlet evvel Oprah Winfrey ile AppleTV+ için üretimini üstlendikleri ‘The Me You Can’t See’ belgesel serisinde mental sıhhat gayreti hakkında konuşan Prens Harry, tıpkı vakitte annesi Prenses Diana’nın vefatından sonra babası Prens Charles’ın yansısını anlattı.

Prens Harry’nin anlatımına nazaran duygusal ve açık olmayan Prens Charles, kendi çocukluğundaki kısıtlamalarından etkilendi. Babasının durumu ele alışını yanlışsız bulmadığını söyleyen Prens Harry, “Küçükken babam, ben ve William’a, ‘Benim için de böyleydi ve bu yüzden sizin için de o denli olacak’ diyordu. Ve bence bu hiç mantıklı değil. Zira siz acı çektiniz diye çocuklarınızın acı çekmesi gerekmiyor, hatta bence tam karşıtı olmalı” dedi.

İlginizi Çekebilir:  ANGELİNA JOLIE VE BRAD PITT'İN VELAYET DAVASI SONUÇLANDI

Çocukları Archie ve yeni doğan Lilibet için farklı bir ebeveyn olmak istediğini söyleyen Prens Harry, farklı bir ideolojisi olduğunun altını çizdi. “Eğer siz acı çekttiyseniz, negatif tecrübelerinizi çocuklarınız yaşamasın diye elinizden geleni yapmalısınız ki çocuklarınız gerçek yetişsin” diyen Prens Harry, babası Prens Charles’ın yetiştirme biçimini tam olarak yanlışsız bulmadığını ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat