PRENS HARRY VE MEGHAN MARKLE BİRİNCİ BULUŞMALARINI ANLATTI

17.05.2021
A+
A-

Prens Harry son vakitlerde çok aktif! Evvel Oprah Winfrey röportajı sonra Vax Live! konserindeki konuşması ve artık de Dax Shephard’ın ‘Armchair …

PRENS HARRY VE MEGHAN MARKLE BİRİNCİ BULUŞMALARINI ANLATTI

Prens Harry son vakitlerde çok aktif! Evvel Oprah Winfrey röportajı sonra Vax Live! konserindeki konuşması ve artık de Dax Shephard’ın ‘Armchair Expert’ isimli podcast yayını… Üretimci Monica Padman ile birlikte Dax Shephard ile bir sohbete katılan Sussex Dükü, ailesi, mental sıhhat ve Oprah Winfrey ile yeni belgesel serisi ‘The Me You Can’t See’ üzere birçok hususta konuştu. Röportajın bir noktasında Kraliyet Ailesindeki yaşantısı ve Meghan Markle ile nasıl tanışmasından bahseden Prens Harry, paparazziden kaçma stratejilerini anlattı.

Kasım 2017’deki nişanlarından evvel Meghan Markle ile farklı prosedürler denediklerini anlatan Prens Harry, birlikteliklerin birinci vakitlerinde magazincileri atlatma teknikleri geliştirdiklerini söyledi. Londra’da bir süpermarkette buluştuklarını anlatan Prens Harry, birbirlerini tanımıyormuş üzere davrandıklarını anlattı.

“Birbirimize marketin iki ucundan ileti atıyorduk ve beşerler bana tuhaf tuhaf bakıp ‘Merhaba’ diyorlardı… Aslında hoştu, beysbol şapkamı takıyordum, yere bakıyordum ve kılık değiştirmiş üzere davranıyordum.” diyen Prens Harry, Meghan Markle ile birinci buluşma günlerini anımsadı.

Röportajın devamında kendi mental sıhhati hakkında konuşan Prens Harry, çocukluk travmalarını ve bağımlılıklarını anlattı. “Sırıt, tahammül ve devam et. Yirmili yaşlarımın başlarında, bu işi istemiyorum. Anneme ne yaptığına bak, bunun tekrar olacağını bildiğim halde nasıl aile kuracağım, bir karım ve bir ailem olabilecek mi?” diye düşünüyordum. Perdenin gerisini gördüm, bu operasyonun nasıl yürüDüğünü ve işlediğini biliyorum. Bunun bir modülü olmak istemiyorum. Sonra terapiye başladığımda apansız balon patladı.” diyen Prens Harry terapi yardımı ile sağlıklı kararlar alabildiğinin altını çizdi. Terapi sonrasında işlerini değiştirdiğini, annesini nasıl gururlandıracağını düşünDüğünü ve platformunu beşerler için kullanmaya karar verdiğini söyleyen Prens Harry, Invictus Games insiyatifini bu devirlerde düşünDüğünü belirtti.

İlginizi Çekebilir:  KRALİÇE II. ELIZABETH, PRENS PHILIP’İN CENAZESİNE MANALI BİR BROŞ TAKTI

Terapiye gitme niyetini eşi Meghan Markle sayesinde gerçeğe çevirdiğini söyleyen Sussex Dükü, Kraliyet Ailesi’nde hayatın ‘Truman Show’ sineması ile bir hayvanat bahçesi ortasında bir his olduğunu ekledi. “Benim için en büyük sorun içine doğmaktı, bu riski seçiminiz olmdan üstleniyorsunuz.” diyen Prens Harry, “İngiliz medyası size sahip olduğunu düşünüyor. Bence orası bulunmak için çok tehlikeli bir yer.” diye ekledi.

Eşi Meghan Markle ile Amerika’da paparazzi ile sorun yaşadıklarını anlatan Sussex Dükü, Santa Barbara’daki komşusu Orlandı Bloom ile birbirlerini magazincilere karşı uyardıklarını söyledi. Santa Barbara’daki yaşantılarında daha fazla özgürlükleri ve boş vakitlerinin olduğunu söyleyen Prens Harry, Meghan Markle’ın da çok daha keyifli olduğunun altını çizdi. Eşi Markle’ın Kraliyet Ailesi’ne katılırken özgürce seyahat edemeyeceğini bildiğini lakin böylesine haksızlıklar ve özel yaşantısına atak olacağını varsayım etmediğini söyleyen Prens Harry, Markle’ın artık bu türlü şeyler yaşamasını istemediğini ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat