PRENS HARRY’NİN JAMES CORDEN RÖPORTAJINDAN DEĞİŞİK AYRINTILAR

01.03.2021
A+
A-

Biz Meghan Markle’ın Oprah Winfrey ile röportajını sabırsızlıkla beklerken, Prens Harry bize bir sürpriz daha yaptı! James Corden’ın ‘Carpool …

PRENS HARRY’NİN JAMES CORDEN RÖPORTAJINDAN DEĞİŞİK AYRINTILAR

Biz Meghan Markle’ın Oprah Winfrey ile röportajını sabırsızlıkla beklerken, Prens Harry bize bir sürpriz daha yaptı! James Corden’ın ‘Carpool Karaoke’ programına katılan Prens Harry, eşinden evvel aile ömrü ve Kraliyet Ailesinden ayrılma kararı hakkında konuştu. Çoğunlukla Kaliforniya’daki yaşantısı hakkında konuşan Prens Harry, kısa bir müddette toplumsal medyanın gündemine oturdu.

Açık kelamlı bir halde geçen sene Kraliyet Ailesi’nden neden ayrıldıklarını anlatan Prens Harry, bunun ailesini korumak için bir mental sıhhat kararı olduğunu açıkladı. “Bu kararımız asla ardımızı dönüp yürümek değildi—bunu daha çok geriye çekilmek olarak açıklayabilirim. Çok sıkıntı bir ortamdı ve birçok insanın bunu görDüğünü düşünüyorum. İngiliz basınının nasıl olabileceğini hepimiz biliyoruz ve bu benim mental sıhhatimi mahvediyordu. ‘Bu toksik’ diye düşündüm ve bir eş ve babanın yapacağını yaptım, ‘Ailemi buradan uzaklaştırmalıyım.’ dedim,” diyen Prens Harry, “Ama biz asla gerimizi dönmedik. Kararlar ne tarafta olursa olsun geriye bakmadan yürümüyorum. Her vakit katkıda bulunacağım. Hayatım her vakit yardım etmek ve servis üzerine olacak ve Meghan da buna katılıyor. İkimiz de bunu yapmayı seviyoruz—insanları memnun etmek, onlara içtenlik getirmek ve küçük olsa da dünyayı değiştirmeye çalışmak,” diye ekledi.

PRENS HARRY’NİN JAMES CORDEN RÖPORTAJINDAN DEĞİŞİK AYRINTILAR‘An Afternoon with Prince Harry & James Corden’ (Youtube)

Meghan Markle ve iki yaşındaki oğulları Archie ile hayatı hakkında ayrıntıları paylaşan Prens Harry, tıpkı vakitte eşine ‘Meg’ diye seslendiğini anlattı. Özel yaşantısı hakkında birçok ayrıntı paylaşan Prens Harry, ‘The Crown’ serisini de izlediğini itiraf etti! “Haber kaynağı olmaya çalışmıyorlar. Bu bir kurgu ancak biraz da gerçeklere değiniyor. Tabiiki büsbütün gerçek değil lakin vazifelerin baskılarını ve ailenin servisi ile gelen zorlukları ve ömür usulünü bir nebze olsa da anlatabiliyor,” diyen Prens Harry, “The Crown izlerken, ailem, eşim yahut kendim hakkında yazılmış kıssaları görmekten çok daha rahatım. Zira kurgu ortasındaki fark bu, nasıl yaparsan yap, lakin bu gerçek olarak bildiriliyor zira kelamda habersin. Bununla ilgili gerçek bir problemim var,” diye ekledi.

‘The Crown’ serisinde kendisini oynamasını istediği oyuncuyu da belirten Prens Harry, Damian Lewis’i tercih ettiğini söyledi. James Corden “Ben de oynayabilirim,” deyince, Prens Harry ise, “Bu olağanüstü bir seçim değil ancak olabilir,” diyerek espri yaptı.

İlginizi Çekebilir:  BLUE IVY BİRİNCİ GRAMMY MÜKAFATI İLE POZ VERDİ

Aşağıda Prens Harry’nin James Corden ile röportajındaki farklı ayrıntıları görebilirsiniz…

  • Kraliçe’nin Noel armağanı: “İlginç bir biçimde babaannem Archie’nin Noel için ne istediğini sordu. Meg ise bir Waffle yapacağı dedi ve o da Archie için Waffle makinesi yolladı. Bu yüzden artık kahvaltıda Meg organik karışımları ile Waffle yapıyor ve Archie buna bayılıyor. Archie uyandığında direkt ‘Waffle’ demeye başladı.”
  • Archie farklı bir kişilik olmuş: “Oğlum bir buçuk yaşını geçti. Çok komik oldu ve olağanüstü bir kişiliğe sahip. Artık 2-3 şeyi bir ortaya getirebiliyor ve müzik söylemeye başladı bile.”
  • Archie’nin birinci sözü: “Archie’nin birinci sözü ‘anne’ yahut ‘baba’ değildi, üç heceli ‘krokodil’ sözüydü.”
  • Meghan Markle’ın Prens Harry için kullandığı takma isim: Cinslerinde Prens Harry ile birlikte Fresh Prince of Bel Air malikanesini geçerken Corden, Meghan Markle’ı FaceTime ile aradı. Meghan ise eşine, “Haz, Los Angeles cinsin nasıl gidiyor?” diye sordu. Markle’ın kullandığı isim karşısında şaşıran Corden, “Harry, sana bu türlü sesleneceğimizi bilmiyordum,” dedi.
  • Harry, Meghan Markle’ın ‘o’ kişi olduğunu ikinci buluşmada anlamış: “İkinci buluşmamızda, ‘vay canına, bu hakikaten çok özel,’ diye düşündüm. Çok güzel anlaştık ve bir ortada çok rahattık.”
  • Harry bir Kraliyet Ailesi üyesi ile randevulara gitmenin zorluklarını anlattı: “Benimle yahut Kraliyet Ailesinden rastgele biriyle randevuya gitmek tepetaklak olmak üzere. Tüm randevular konutta akşam yemeğine, sohbetlere ve televizyon izlemeye dönüşüyor. Ve hakikaten bir çift olursanız lakin o vakit dışarıda yemeklere, sinemaya ve geri kalan yerlere gidebiliyorsunuz. Bizim ailemizde her şey sondan başa ilerliyor. Arkadaşlarımızın konutlarına ya da öbür dikkat dağıtıcı şeylerin olduğu akşam yemeklerine gitmek yerine, yalnızca ikimizin olduğu yerlerde vakit geçirdik. Dikkat dağıtıcı hiçbir şey yoktu ve bu inanılmaz bir şeydi. Birinci iki ayda sıfırdan 60’a çıktık.”
  • Prens Harry ve Meghan Markle’ın tipik bir akşamı: “Meg bazen yemek yapıyor bazen ise dışarıdan istiyoruz, üst çıkıyoruz yatağımızda oturup televizyonu açıp ‘Jeopardy’ programını izliyoruz, bazen de Netflix izliyoruz.”
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat