RAHATLIKTAN ÖDÜN VERMEYEN HAVALI İKİLİ

12.05.2021
A+
A-

Moda trendlerini iddia ederken spor kıyafetlerini çok fazla düşünmesek de 2020, rahat olan her şeyin hayatımızda çok fazla olduğu bir yıl oldu …

RAHATLIKTAN ÖDÜN VERMEYEN HAVALI İKİLİ

Moda trendlerini iddia ederken spor kıyafetlerini çok fazla düşünmesek de 2020, rahat olan her şeyin hayatımızda çok fazla olduğu bir yıl oldu. Ve 2021’de mevcut dünya tertibinden etkilenen Moda dünyasında, spor giysinin tesiri çığ üzere büyümeye devam ediyor.

Birçoğumuz hala toplumsal ara tedbirleri uyguluyoruz, meskenden çalışıyoruz ve rahat kıyafetler hayatımızın bir kesimi oldu. Lakin bu şiddetli süreç uzadıkça, kendimizi motive etmek için rahat lakin modumuzu yükseltecek kesimleri tercih etmeye başladık. Yalnızca idman yaparken giydiğimiz büstiyer ve taytlar, günlük aktivitelerimizde de elimizin gittiği birinci modüller ortasına girmeye başladı. Konutta idman motivesi bulmak da epeyce güç olabildiği için, havalı spor kesimler yavaşça dolabımızda motivasyon kaynağı olarak büyük bir yer edinmeye başladı. Değişen bu ruh halleri, spor giysi kesimini bize bu kategoriyi bir sonraki düzeye taşıyan Moda kesimleri sunmaya itti.

Spor yaparken favori olan modüller, yavaş yavaş günlük tarz kombinlerinde kendine yer bulmaya başlamıştı. Geçtiğimiz yıllarda spor büstiyerimizi, oversize bir ceket ve bir pantolon ile kombinleyerek, havalı bir kombinler yapıyorduk. İşte dizayncılar buna el attı ve spor kesimlerini, havalı ekiplere dönüştürdü. O çok rahat büstiyerin ayrılmaz ikilisi olarak taytlar hayatımıza girdi. Çok da hoş oldu… Böylelikle dönemin en dikkat cazibeli trendi alt-üst kadrolar, spor koleksiyonlarına da ilham vermiş oldu.

Spor yaparken çok tercih edilen bu ikili ekipler, pandemiyle birlikte değişen hayatımızda günlük hayatın da vazgeçilmez modülü haline dönüştü. Renkli, desenli, farklı kısımlardaki gruplar, her Stile ahenk sağlayarak en havalı formda eşlik etmeye başladı.

İlginizi Çekebilir:  NEW ARRIVALS’IN YENİ KOLEKSİYONU İLE ROMANTİK BİR MASALA HAZIR MISINIZ?

Geçtiğimiz dönemlerde Modaya uygun performans büstiyer ve taytları, yalnızca lüks markaların radarındaydı. Lakin dünyanın bizi ittiği tertip ile spor giysi modüllerinin hayatımızda çok büyük bir yer edinmesiyle, lüks olmaktan çıkıp uygun fiyatlı markalarında koleksiyonlarında büyük bir yer edindi. Hatta haute couture dizayncılar bile değişen anlayışı yakalayabilmek için, koleksiyonlarında sportif kesimlere göz kırpmaya başladı.

Yeni kuşak bu Moda anlayışında, artık spor giysi dizaynları dönemin trendlerini ödünç almaya başladı; baskı, kesim ve dizaynlarla çok da ilgi görmeye başladı. Dönemin renk ve desenleri, cut-out ayrıntılar, biker tayt üzere pek çok trendi, spor giysi koleksiyonlarında başrolü kaptı.

Birbirinden havalı büstiyerler ve kısa ya da uzun taytlardan oluşan kombinler, spor tarzı, mesken tarzı ve sokak tarzının kalbine taht kurdu. Bu ikiliyi, yalnızca alt-üst kadro olarak giyebilir ya da farklı modüller ile kombinleyerek kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Bu ikili kadroya eşlik edebilecek öbür çok havalı modüller; renkli güneş gözlükleri, oversize ceketler, örgü hırkalar, kısa çoraplar, zincir kolyeler, bucket şapkalar…

Bizim favori görünümümüzü sorarsanız, büstiyer ve kısa tayt grubu üzerine oversize bir blazer ceket… Seçeceğiniz farklı ayakkabı ile bu görünümü istediğiniz yere uyarlayabilirsiniz. Düztaban bir ayakkabı ile günlük kullanabilir, topuklu bir ayakkabı ile akşam cümbüşüne çıkabilirsiniz. (Hepimiz akşam cümbüşlerine çıkabileceğimiz günleri sabırsızlıkla bekliyoruz.)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat