REEBOK’TAN ÇOK TARAFLI BİR FITNESS AYAKKABISI

11.03.2021
A+
A-

Sporun her alanında avantaj sağlamak üzere hazırlanan Nano X1, her düzeyden bireylere ve atletlere hitap eden bir rahatlık ve hafiflik sunuyor …

REEBOK’TAN ÇOK TARAFLI BİR FITNESS AYAKKABISI

Sporun her alanında avantaj sağlamak üzere hazırlanan Nano X1, her düzeyden bireylere ve atletlere hitap eden bir rahatlık ve hafiflik sunuyor. Fitness ayakkabısı Nano X1, atletlerin taleplerini karşılamak için üstün bir idman ayakkabısının performans özelliklerini, kaliteli bir koşu ayakkabısının rahatlığıyla birleştiriyor.

REEBOK’TAN ÇOK TARAFLI BİR FITNESS AYAKKABISINano X1 (Reebok)

Reebok’ın performans eserlerini Modayla destekleyen bakış açısının en yeni eseri olan Nano X1, fitness tutkunları için gün uzunluğu kullanıma uygun şık bir dizayna sahip. Reebok, Nano X1 ile, atletlerin ferdi performans gereksinimlerine ve tercihlerine nazaran seçim yapabilecekleri, Flexweave Knit ve Flexweave Grit olmak üzere iki farklı üst gereç seçeneği sunuyor. Azamî nefes alabilirlik sağlayan yeni bir örgü gereçten oluşan yumuşak lakin güçlü, tarz odaklı bir saya olan Flexweave Knit günlük kullanıma ahenk sağlarken, ultra güçlü, hafif ve sağlam bir materyale sahip Flexweave Grit ise en şiddetli idmanlara dayanacak bir performans sergiliyor. İki modelde de yer alan Floatride Energy tamponlaması da konfor, sürat ve denetimi bir ortada sunuyor.

İlginizi Çekebilir:  DESA'DA ANNELER GÜNÜ ARMAĞANLARI BİR TIKLA YANINIZDA

REEBOK’TAN ÇOK TARAFLI BİR FITNESS AYAKKABISINano X1 (Reebok)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat