ROMANTİK GÜLDÜRÜ KRALİÇESİ LINDSAY LOHAN EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

26.05.2021
A+
A-

Netflix, Lindsay Lohan’ın başrolü olduğu yeni bir tatil romantik güldürü sinemasını duyurdu. Evet, hakikat okudunuz; romantik komedilerinin …

ROMANTİK GÜLDÜRÜ KRALİÇESİ LINDSAY LOHAN EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Netflix, Lindsay Lohan’ın başrolü olduğu yeni bir tatil romantik güldürü sinemasını duyurdu. Evet, hakikat okudunuz; romantik komedilerinin vazgeçilmez ismi Lindsay Lohan ekranlara geri döndü. Hollywood yıldızı, 2022’de gelmesi beklenen romantik güldürüde hafıza kaybı yaşayan ‘şımarık bir varisi’ oynayacak.

Netflix, bu müjdeli haberi Twitter hesabından atılan tweet ile verdi.

“Yeni nişanlanmış ve şımarık bir otel varisi Lindsay Lohan, bir kayak kazasında büsbütün hafıza kaybı geçirdikten sonra kendisini güzel, mavi yakalı bir pansiyon sahibi ve erken gelişmiş kızının bakımında bulur.”

İsmi aşikâr olmayan sinemada Lohan’a başrol ve yan rollerde kimlerin eşlik edeceği şimdi açıklanmadı. Janeen Damian tarafından yönetilecek sinema muhtemelen Noel 2022’ye hazır olacak.

İlginizi Çekebilir:  CIARA'NIN YENİ SAÇ RENGİ ÇOK ATEŞLİ!

Lindsay Lohan, 2003’te “Çılgın Cuma (Freaky Friday) ” ile kendini çok sevdirmişti. Akabinde 2004’te Mean Girls’te Cady rolünü üstlendi. Bugün ikonik bir klasik sinema olan “Kötü Kızlar (Mean Girls)” ile Lohan romantik güldürü kraliçesi tahtına oturdu. Lohan’ın son oyunculuk performansı ise 2019 imali “Among the Shadows”. Lindsay son vakitlerde oyunculuğa biraz orta vermiş olduğu için, hayranları bu habere çok sevinmiş durumda.

Husus hakkında sevinen bir hayranı şu tweeti yazdı: “Jennifer Lopez ve Ben Affleck artık geri döndü Lindsay Lohan oyunculuğa geri döndü.. 2000’lerin başına geri dönmüş üzere hissettiriyor”

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat