ROMEE STRIJD’DEN INSTAGRAM’DA GÖRDÜKLERİMİZİN GERÇEK OLMADIĞINI DESTEKLEYEN PAYLAŞIM

28.05.2021
A+
A-

Instagram’ın hayatımızda büyük bir yer edindiğini hepimiz doğrulayabiliriz. Fakat bu toplumsal mecrada gördüğümüz her şeyin gerçek olmadığını …

ROMEE STRIJD’DEN INSTAGRAM’DA GÖRDÜKLERİMİZİN GERÇEK OLMADIĞINI DESTEKLEYEN PAYLAŞIM

Instagram’ın hayatımızda büyük bir yer edindiğini hepimiz doğrulayabiliriz. Fakat bu toplumsal mecrada gördüğümüz her şeyin gerçek olmadığını bilmemiz gerekiyor. Bu fikri savunan pek çok Instagram kullanıcısı var ve bizce de vakit zaman hatırlamamız gereken bir mevzu.

Kimsenin toplumsal medyada paylaşılan fotoğraflardaki kadar eksiksiz görünmediği ve paylaşılanların birçoklarının gerçekliği yansıtmadığının farkında olunması gereken bir zamandayız. Yani kusursuz cilt ve fiziğiyle gördüğümüz o Instagram’ın havalı kızları, bize kendilerini istedikleri harikalıkta gösteriyorlar.

İlginizi Çekebilir:  Puantiyeli Kıyafet Kombinleri ve Modelleri

Bu gerçeklik konusuna bir takviye de ünlü model Romee Strijd’den geldi. Kusursuz fotoğraflarıyla esasen çok tanıdığımız Romee, aslında bu harika manzaraların hepsinin bir aldatmaca olduğunu savunmuş oldu.

Fotoğrafta Instagram’daki kusursuz görünümlerden birini görüyorsunuz; Romee’nin aslında gerçek olanı görmenizi istediği fotoğraf için yana kaydırın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat