Savaşçı hayranlarına üzen haber! FOX TV’ye veda ediyor

04.06.2021
A+
A-

FOX TV ekranlarında 4 dönemden beri reyting rekorları kırarak yayın hayatına devam eden Savaşçı, 5. döneminde başarılı isimleri takımına …

Savaşçı hayranlarına üzen haber! FOX TV’ye veda ediyor

FOX TV ekranlarında 4 dönemden beri reyting rekorları kırarak yayın hayatına devam eden Savaşçı, 5. döneminde başarılı isimleri takımına katmasına karşın istenilen ivmeyi yakalayamadı. TV 100’den Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran reytingleri istenilen seviyeye gelmese de bilhassa 6 kısım boyunca dizide rol alan Tamer Karadağlı‘nın da tesiriyle diziye ilgi biraz olsun arttı lakin eski hava yakalanamadı.

YOL AYRIMINA GELİNDİ

Karadağlı’nın diziye veda etmesinin akabinde 6 oyuncuyla daha mutabakata varıldı lakin yeni katılan oyuncular da reytinglere tesir edemedi. Dizinin takımında, daha evvel Emret Kumandanım dizisiyle kıymetli bir muvaffakiyet yakalayan Sarp Leventoğlu da bulunuyor. Lakin tüm bu isim ve gelişmelere karşın Savaşçı ve FOX TV’nin yol ayrımında olduğu argüman edildi.

İlginizi Çekebilir:  14 haftalık gebe olan Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk çiftinin kız bebeği olacak

SON 2 KISMI YAYINLANACAK

Savaşçı dizisinin yayınlanacak 2 yeni kısmının akabinde ekranlara veda edeceği öne sürüldü. Şayet, tezler gerçeğe dönüşürse, Savaşçı dizisi 109. kısmıyla birlikte ekranlara veda etmiş olacak.

Savaşçı hayranları, dizinin dijital bir platformda devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Lakin dizi kulislerinden aktarılan bilgilere nazaran şimdi bu hususta bir gelişme olmadığı ve Savaşçı’nın yapımcılarının yeni bir platform ile anlaşmadığı belirtildi.

Savaşçı hayranlarına üzen haber! FOX TV’ye veda ediyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat