SELENA GOMEZ SARIŞIN OLDU

27.04.2021
A+
A-

2020’de Rare Beauty markasını çıkaran Selena Gomez, hoşluk ve makyaj dünyasında ismini duyurmaya başlamıştı. Artık ise saç tarzları konusunda da …

SELENA GOMEZ SARIŞIN OLDU

2020’de Rare Beauty markasını çıkaran Selena Gomez, hoşluk ve makyaj dünyasında ismini duyurmaya başlamıştı. Artık ise saç tarzları konusunda da uzmanlığını göstermeye kararlı olan Gomez, imzası haline gelen koyu kumral saçlarından vazgeçerek yesyeni bir tarz ile karşımıza çıktı. 23 Nisan’da Rare Beauty’nin Instagram sayfasından yeni saçlarını görücüye çıkaran Gomez, platin sarı saçlarını tercih etti.

“Yeni tarz. Artık yeni Rare Beauty dudak ve allık tonları seçmem gerekiyor” yazan Gomez, dramatik değişiminin makyaj tarzlarında de değişimlere sebep olacağının işaretlerini verdi. Platin sarısı saçlarını 70’ler biçimi kaküller ile birleştiren Gomez, zahmetsiz dalgaları ile yeni dönemde bize ilham kaynağı oldu.

Hayranları tarafından müspet reaksiyonlar alan Gomez, daha evvel de klasik kahverengi saçlarını değiştirmişti. 2017’de Amerikan Müzik Mükafatları kırmızı halısında benzeri bir sarı saç rengine yönelen Gomez, sürpriz değişimlerin adresi!

İlginizi Çekebilir:  ANNE HATHAWAY ‘THE DEVIL WEARS PRADA’ BİLİNMEYENLERİNİ ANLATTI

Uzun bir müddettir Gomez’in saç Stilist olarak çalışan Nikki Lee ve Riawna Capri, Instagram üzerinden Gomez’in yeni saç renginin tanımını verdiler. 10 seneyi aşkın bir müddettir Gomez’in saçları ile ilgilendiklerini söyleyen saç Stilistleri, Gomez’in genelde klasiğe yöneldiğini lakin bu sefer büyük bir değişim istediğini vurguladılar. “Bu sarı çok farklı ve cilt tonuna uygun tonların soğuk ve sıcak istikrarını bulmaya çalıştık” diyen Lee ve Capri, “Bu çok daha asi bir tarz ve yaz için mükemmel” diye ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat