SELENA GOMEZ VE DRAKE BİR ORTAYA GELİYOR

04.05.2021
A+
A-

‘Euphoria’ serisinin hayranları yeni dönemi sabırsızlıkla beklersek dizinin yapımcısından farklı bir haber geldi. ‘Euphoria’ dizisinin yeni …

SELENA GOMEZ VE DRAKE BİR ORTAYA GELİYOR

‘Euphoria’ serisinin hayranları yeni dönemi sabırsızlıkla beklersek dizinin yapımcısından farklı bir haber geldi. ‘Euphoria’ dizisinin yeni dönemini beklemenin yanı sıra yeni bir sinema için heyecanlanmaya hazır olun! Petra Collins tarafından yönetilecek olan ‘Spiral’ ismindeki ruhsal tansiyon sinemasının üretimini ‘Euphoria’ serisinde olduğu üzere Drake üstlenecek. Fakat bizi heyecanlandıran yalnızca üretim grubunda Drake olması değil tıpkı vakitte başrolde Selena Gomez olması.

Projede yer alan ünlü isimlerin yanı sıra sinemanın gerisindeki mana çok daha geniş. Deadline’ın haberine nazaran hayli şimdiki bir hususa değinecek olan ‘Spiral’ sineması bir toplumsal medya influencerın takıntılarının kendisine nasıl ziyan verdiğini anlatacak. ‘Euphoria’ serisinin ardındaki imal şirketi Picturestart’ın üstleneceği sinemada Drake ile birlikte Adel Işık da var.

Kanadalı sanatçı, fotoğrafçı ve model Petra Collins’in birinci direktörlük tecrübesi olacak olan ‘Spiral’ sineması şimdiden dikkatimizi çekmeyi başardı. Fotoğrafçılığı ile bilinen Collins, kısa bir mühlet evvel Hollywood girişini ‘Transparent’ üretiminde Agnyss ile yapmıştı. 2015’te bir mecmua çekimi setinde tanışan Gomez ve Collins, daha evvel de birlikte çalışmışlardı. Tansiyon sinemalarına olan tutkuları ile Gomez ile yakın arkadaş olan Collins, Gomez’in endişe sineması ilhamlı ‘Fetish’ müzik görüntüsünün da direktörlüğünü üstlenmişti.

İlginizi Çekebilir:  En Moda Diz Altı Elbise Modelleri

Geçtiğimiz yıllarda toplumsal medyaya karşı olan tavrını açıkça lisana getiren Gomez, Instagram’ın mental sıhhate ziyan verdiğini söyleyerek birçok defa toplumsal medya detoksu yapmıştı. Büsbütün Instagram’dan vazgeçmeyi düşünmediğini fakat toplumsal medya ile ortasında istikrarlı bir alaka kurmak istediğini söyleyen Gomez, “Sosyal medyanın kuşağımın bir kısmını mahvettiğini ve kişiliklerine ziyan verdiğini söylemesem palavra söylemiş olurum” demişti.

2019’da Raquelle Stevens ile bir röportaja katılan Selena Gomez, Instagram’daki zorbalığa değinmişti. “İnsanların toplumsal medya ili âlâ bir bağları olmasını istiyorum” diyen Gomez, “Sosyal medya yakın bir vakitte ortadan kaybolmayacak. Fakat gerçek dünyanın önünüzde olduğunu fark etmek sağlıklı bir şey. Toplumsal medyada paylaştım yaptığım vakit, yüzde yüz özgün olmasına dikkat ediyorum ve buna emin olunca paylaşıyorum,” diye eklemişti. Toplumsal medyadaki erişilemez hoşluk standartlarına da değinen Gomez, “Çok hoş ve farklı karakterlerde kızlar görüyorum ve yakalamaya çalıştıkları belli bir manzara tarafından yok oluyorlar. İçlerinde olmayan değişik biri olmaya çalışıyorlar ve biliyor musunuz? Bunu anlıyorum. Öbür insanların sayfalarına bakıyorum ve ‘kendimi düzeltmeliyim’ diye düşünüyorum” demişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat