Seramik mama kabının üzerine düşen spiker Ekin Olcayto mevtten döndü

18.03.2021
A+
A-

Cumartesi akşamları Haber Global’de Öbür Şeyler programının spikerliğini yapan Ekin Olcayto meskeninde bahtsız bir kaza geçirdi. Gece yarısı …

Seramik mama kabının üzerine düşen spiker Ekin Olcayto mevtten döndü

Cumartesi akşamları Haber Global’de Öbür Şeyler programının spikerliğini yapan Ekin Olcayto meskeninde bahtsız bir kaza geçirdi. Gece yarısı mevtten dönen spikerin geçirdiği bahtsız kazanın ayrıntıları da belirli oldu.

KONUTUNDA BAYGINLIK GEÇİRDİ

Gece yarısı susadığı için uykudan kalkan Olcayto, su içmek için yatağından kalktı. Birkaç adım attıktan sonra tansiyonu düşen ve gözü kararan spiker, kedilerinin seramik mama kabının üzerine düştü. Kabın kırılan modülleri ise 46 yaşındaki Olcayto’nun boğazına ve çenesine girdi. Baygınlık geçiren Olcayto, konutundaki arkadaşları tarafından plastik cerrahinin bulunduğu bir hastaneye kaldırıldı.

Apar topar ameliyata alınan spikerin operasyonu başarılı bir biçimde tamamlandı. Durumu güzele giden Ekin Olcayto, önümüzdeki günlerde taburcu edilecek.

Seramik mama kabının üzerine düşen spiker Ekin Olcayto mevtten döndü

EKİN OLCAYTO KİMDİR?

Ekin Olcayto, 1975 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1993 yılında Best FM’de radyoculuk ile profesyonel hayatına başlayan Olcayto, bir sene sonra da Star TV’de program yapmaya başladı. 2009 yılına kadar 16 yıl boyunca Show Radyo’da “Abuk Prenses” programını yaptı.

İlginizi Çekebilir:  Bomba argüman: Başrol oynadığı Masumiyet'in final yapacağını öğrenen Hülya Avşar, imal şirketini basıp karardan döndürdü

Star TV, Kanal D ve Show TV kanallarında programcılık, Kandemir Konduk tiyatrosunda oyunculuk yaptı. Burada TRT’nin dikkatini çeken Ekin Olcayto, TRT’de Sabah Jenerasyonu, Yılbaşı, Eurovision ve Haftasonu programları yaptı. 2000 yılında NTV’den aldığı teklif ile haberciliğe başlayan Olcayto, 3 yıl boyunca NTV’de haberleri sundu. Cine 5’te ve Kanal 1’de Ana Haber spikerliği yaptı. 2000 yılında “DİALOG MUVAFFAKİYET ÖDÜLÜ”ne layık görüldü. Ekin Olcayto şimdilerde Haber Global’de dünden bugüne insanlığın merak ettiği tüm soruların cevap bulduğu Öbür Şeyler programı ile izleyici ile buluşuyor.

Seramik mama kabının üzerine düşen spiker Ekin Olcayto mevtten döndü

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat