SERENA WILLIAMS’IN HAYATI BELGESEL OLUYOR

15.04.2021
A+
A-

Tenis şampiyonu, moda dizayncısı ve artık ise televizyon yapımcısı… Serena Williams, Amazon Studios ile bir anlatıma imzalayarak kendi hayatını …

SERENA WILLIAMS’IN HAYATI BELGESEL OLUYOR

Tenis şampiyonu, Moda dizayncısı ve artık ise televizyon yapımcısı… Serena Williams, Amazon Studios ile bir anlatıma imzalayarak kendi hayatını bir belgesel serisine dönüştürDüğünü duyurdu. Serinin imalcisi olan Williams, profesyonel ve ferdî yaşantısını kendi gözlerinden anlatacak. Vanity Fair’de Michael B. Jordan ile bir sohbete katılan Williams daha sonra Deadline’a bir açıklama paylaşarak, “Anlatmak istediğim çok fazla öykü var, bunlara kendi öyküm de dahil ve bunu dünya ile paylaşmak için sabırsızlanıyorum,” dedi.

Williams ile yaptıkları muahede için heyecanlı olduğunu söyleyen Amazon Studios yöneticisi Jennifer Salke, “Williams kuşağının en ilham verici atletlerden, girişimcilerden ve bayanlarından biri, o yalnızca alandaki eşsiz hüneriyle değil, birebir vakitte savunuculuğa olan bağlılığıyla da takdir ediliyor,” dedi.

İlginizi Çekebilir:  REGE-JEAN PAGE BRIDGERTON’DAN AYRILIYOR

Şimdi bir yayın tarihi olmayan belgesel serisi hakkında tek bildiğimiz şey Prime Görüntü üzerinden yayınlanacağı. Daha evvel de öyküsünü ekranda gördüğümüz Williams, 2018’de HBO Sports’un ‘Being Serena’ isimli 5 kısımlık bir belgesel serisinde yer almıştı. Hayatından kesitler veren Williams, kızının doğumu ve Alexis Ohanian ile evliliğini hayranları ile paylaşmıştı. Şu sıralar tıpkı vakitte babası Richard Williams’ı bahis alan ‘King Richard’ isimli bir imal için Warner Bros. İle çalışan Serena Williams’ın bu projesi ise Kasım ayında yayınlanacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat