Sezercik’in boşandığı eşi Zeynep Yılmaz, eski kayınvalidesine dolandırıcılık davası açtı

27.04.2021
A+
A-

Yeşilçam sinemalarında rol aldığı Sezercik karakteriyle tanınan Sezer İnanoğlu’nun eski eşi Zeynep Yılmaz, kayınvalidesi Aysel Inanoğlu’ndan …

Sezercik’in boşandığı eşi Zeynep Yılmaz, eski kayınvalidesine dolandırıcılık davası açtı

Yeşilçam sinemalarında rol aldığı Sezercik karakteriyle tanınan Sezer İnanoğlu‘nun eski eşi Zeynep Yılmaz, kayınvalidesi Aysel Inanoğlu’ndan şikayetçi oldu. Yılmaz, kendisine 100 bin TL borç verdiğini argüman edip mahkemeye uydurma dekont sunduğunu Merkez Bankası kayıtlarıyla ispatladığı eski kayınvalidesi ve banka yetkililerinden şikayetçi oldu.

GELİNİNE BORÇ VERDİĞİNİ SÖYLEYİP DAVA AÇTI

Argümana nazaran banka hesaplarına bloke gelen Sezer İnanoğlu, ticari işlerini annesinin hesapları üzerinden görüyordu. Annesi isteği üzerine Gelini Zeynep Yılmaz’ın diğer bir bankadaki hesabına 100 bin TL yolladı. Parayı tahsil eden Zeynep Yılmaz, eşi Sezer İnanoğlu’nun ödemelerini yaptı. Karı-kocanın boşandığı gün devreye giren anne Aysel İnanoğlu, Gelini hakkında ona borç verdiğini öne sürerek dava açtı. Aysel İnanoğlu daha sonra Garanti Bankası’ndan Gelinine borç yolladığına dair yeni bir banka dekontu hazırlattı.

İlginizi Çekebilir:  Sevgilisiyle kucak kucağa pozunu paylaşan Danla Bilic, annesinden veto yedi

BORÇ ALMADIĞINI İSPATLADI

Zeynep Yılmaz, Merkez Bankası kayıtlarından yepyeni dekontta borç ibaresinin olmadığı ve daha sonradan eski kayınvalidesinin talebiyle banka şubesinde eklendiğini ispatladı. Yılmaz, geçersiz dekontu mahkemeye sunan Garanti Bankası yetkililerden, sahtecilik yaptığını öne sürdüğü Aysel İnanoğlu ile bankacı Sezen Akçakaya’dan ve palavra tanıklıkla yargılamayı etkileyen Erhan Çamur’dan şikayetçi oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat