Survivor 2021’de adaya veda isim Doğan oldu

08.04.2021
A+
A-

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen müsabakası Survivor 2021’in yarışmacıları bugün eleme için kurula geldi. Survivor’da bu hafta ünlüler …

Survivor 2021’de adaya veda isim Doğan oldu

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen müsabakası Survivor 2021’in yarışmacıları bugün eleme için kurula geldi. Survivor’da bu hafta ünlüler ekibi için SMS halk oylaması yapıldı. Bu oylamada ünlüler kadrosunda en çok oyu alan isim Batuhan oldu.

Survivor 2021’de bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da gönüllüler kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden ünlüler ekibinde oylama ise bayan ve erkek yarışmacı eşitliğinin korunması nedeniyle yalnızca erkekler için yapıldı. Birinci oylamada İsmail ve Doğan, ikinci oylamada Sergen ve Batuhan potaya girdiler. Ünlüler grubu SMS birincisi Batuhan oldu. Böylelikle Batuhan’ın eleme adaylığı düştü. Kalan tek erkek yarışmacı olan Davet Atakan ise eleme potasına giren son isim oldu.

Survivor 2021’de adaya veda isim Doğan oldu

DOĞAN ELENEN İSİM OLDU

Survivor 2021’de bu hafta eleme kalan ünlüler ekibi yarışmacıları Davet, Sergen, Doğan ve İsmail ortasında SMS oylamasında en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Oylama sonucuna nazaran Survivor’dan bu hafta elenen isim Doğan oldu.

İlginizi Çekebilir:  Menajerimi Orta dizisindeki Rasim Öztekin sahnesi izleyicileri duygulandırdı

“DAHA İLERİ GİTMEK İSTERDİM”

Elendiği açıklandıktan sonra Survivor’a veda konuşması yapan Doğan, “Buraya gülerek geldim ve gülerek gitmek isterim. Çok hoş beşerler tanıdım. Herkese çok teşekkür ederim. Burada olduğum için çok memnundum. Daha da ileri gitmek isterdim lakin nasibim bu kadarmış” dedi.

Survivor 2021’de adaya veda isim Doğan olduDoğan Keser

DOĞAN KESER KİMDİR?

Doğan Keser 21 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul’da doğdu. Zeytinburnu Spor altyapısında yetişen Doğan Keser, Zeytinburnu Spor’un tüm alt kategorilerinde forma terletti.

Twitch ve Instagram paylaşımlarıyla ismini duyuran Keser’in Instagram’da yaklaşık 300 bin takipçisi bulunuyor.

Toplumsal Medya Fenomeni olarak tanınan 29 yaşındaki Doğan Keser, askerlik dönüşünde de çeşitli hür meslek işlerinde bulunduğu biliniyor.

Survivor 2021’de adaya veda isim Doğan oldu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat