Survivor 2021’de diskalifiye şoku! Davet Atakan, sakatlığından ötürü elendi

23.04.2021
A+
A-

Survivor 2021’in 22 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelen 75. yeni kısmında acil durum kurulu toplandı. Kurulda konuşan Acun Ilıcalı yaşadığı …

Survivor 2021’de diskalifiye şoku! Davet Atakan, sakatlığından ötürü elendi

Survivor 2021’in 22 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelen 75. yeni kısmında acil durum kurulu toplandı. Kurulda konuşan Acun Ilıcalı yaşadığı sakatlık nedeniyle Survivor’dan ayrılmak zorunda kalan yarışmacıyı açıkladı.

“AĞIR SAKATLIKLARA TAVİZ VERMEYECEĞİZ”

Acun Ilıcalı “Bu sene çok önemli sakatlıklar yaşadık. Davet’in, Merve’nin oldu. Sakatlanmayan neredeyse yok üzere. Ancak kıymetli olan sakatlığın cidDiyeti. Bizim tek bir prensibimiz var. Yarışmacımızın sıhhatini riske etmemek. Tabibimiz Türkiye’den tabiplerle görüşme yapıyor ve kararını veriyor. Bu karar 3 türlü oluyor. Sakat lakin güzelleşecek, sakat ve uzun müddette güzelleşecek. Üçüncüsü ise sakat, oynarsa kendisine ziyan verir. Yani kendi sıhhatine ziyan verir dendiği anda hiçbir yarışmacımızı oynatmadık. Taviz vermeyeceğiz” tabirlerini kullandı.

Survivor 2021’de diskalifiye şoku! Davet Atakan, sakatlığından ötürü elendi

DAVET DİSKALİFİYE EDİLDİ

“Bugün itibariyle bir yarışmacımız Survivor’dan ayrılmak zorunda” diyerek bir kişinin diskalifiye olacağını açıklayan Acun Ilıcalı, kelamlarına şöyle devam etti: “Doktorumuzun net açıklamasıyla, ‘Oyun oynarsa sıhhatinde kalıcı hasar olur. Buna müsaade edemem’ dediği yarışmacımız Davet Atakan. Senin bahsin bu kadar uzun sürme nedeni kesin olana kadar beklememiz. Hekim Metin Kuş’la tekraren konuştum. Fakat ‘Çok önemli hasara dönüşür ve bundan sonraki hayatında ona hasar verir’ dedi. Dizinde bir değil en az 3 tane çok önemli sorun var. Oynamaya kalkarsan meçhul bir süreç olur.”

İlginizi Çekebilir:  Hadise'nin Reza Zarrab'la yasak aşk haberlerine erişim mahzuru talebi reddedildi

Survivor 2021’de diskalifiye şoku! Davet Atakan, sakatlığından ötürü elendi

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Kararı duyunca gözyaşlarına boğulan Davet veda etmeden evvel hislerini açıkladı. Davet “Dizimde bir şey hissediyordum lakin bu kadarını beklemiyordum. Burada annemin yüzüne söyleyemediğim şeyleri tüm Türkiye’nin önünde söyleyebildim. Bu bana huzur verdi” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat