Survivor kuruluna damga vuran aşk itirafı: Sancakay, Poyraz’dan hoşlanıyordu, aramızı bozdu

05.04.2021
A+
A-

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor’ın 3 Nisan tarihli son kısmında gruplar market ödül oyunu ve dokunulmazlık için parkurda elinden geleni …

Survivor kuruluna damga vuran aşk itirafı: Sancakay, Poyraz’dan hoşlanıyordu, aramızı bozdu

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor‘ın 3 Nisan tarihli son kısmında gruplar market ödül oyunu ve dokunulmazlık için parkurda elinden geleni yaptı. Kıyasıya uğraşın yaşandığı gecede dokunulmazlık oyunu gönüllülerin olurken, ünlülerde eleme adayı İsmail ve Doğan oldu.

KURULA DAMGA VURDU

Survivor kurulunda gönüllüler kadrosunda yaşanan gerginlikler ele alındı. Acun Ilıcalı, Poyraz ve Aleyna Kalaycıoğlu ortasında yaşanan gerginliği sordu. Poyraz kadro arkadaşına güvenmediğini söylerken, Aleyna’dan farklı bir yorum geldi.

“SANCAKAY, POYRAZ’DAN HOŞLANIYORDU”

Aleyna, Poyraz ile elemelerde güzel geçindiklerini lakin adaya geldikten sonra fikirlerin değiştiğini lisana getirdi. Aleyna Sancakay’ın Poyraz’ı doldurduğunu söyleyerek; “Sancakay Poyraz’dan hoşlanıyordu. Kendisi söyledi. Bu yüzden beni potansiyel tehlike olarak gördü ve aramızı bozdu” dedi.

“BEN AŞK ADASINA GELMEDİM”

Aleyna’nın kelamları karşısında Poyraz gülerek “Ben aşk adasına gelmedim” derken, ünlüler ve gönüllüler ekibinde yarışmacılar gülerek reaksiyon verdi.

İlginizi Çekebilir:  Gerçekle diziyi birbirine karıştırdı! Seren Serengil'den ağır bakıma kaldırılan Burak Sergen'e skandal yorum

SANCAKAY’DAN CEVAP YOK

Öte yandan Survivor yarışmacılarından olan ve birinci elenen isimlerden biri olan Sancakay, şimdi Aleyna’nın açıklamaları sonrası açıklama yapmadı.

ÜNLÜLER KADROSU DA KARIŞTI

Ünlüler ekibinden Merve ile Batuhan, karşılıklı birbirlerine suçlamalar yöneltti. Merve’nin oyun sonrasında “Burası kreş değil çocuk tribi ile uğraşamayız” kelamları ile Batuhan’ı sert bir formda eleştirdi.

Batuhan, Merve’nin kendisine “çocuk” “kreş” üzere kelamlar kullanılmasını eleştirdi. Merve ise Batuhan’ın kendisinden özür dilemediği sürece onunla konuşmayacağını, kendi kaptanlığını çekemediğini belirtti. Sonrasında Davet ile İsmail’in market oyunu sırasında yaşadıkları tartışma gündeme geldi. Davet’in bir orta tansiyonun uygunca yükselmesi nedeniyle Acun Ilıcalı müdahale etmek zorunda kaldı.

Survivor kuruluna damga vuran aşk itirafı: Sancakay, Poyraz’dan hoşlanıyordu, aramızı bozdu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat