Survivor’da pota heyecanı! Elemeye kalan isimler belirli oldu

22.03.2021
A+
A-

Survivor 2021 son kısımda ünlüler ile gönüllüler yarışmacıları dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Birinci oyunu kazanan gönüllüler, dün …

Survivor’da pota heyecanı! Elemeye kalan isimler belirli oldu

Survivor 2021 son kısımda ünlüler ile gönüllüler yarışmacıları dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Birinci oyunu kazanan gönüllüler, dün akşam da kazanarak bir hafta daha kalmayı garantilemek, ünlüler ekibi ise rakip kadrodan bir adayın potaya girmesini sağlamak için dokunulmazlığı kazanmak için gayret etti.

DOKUNULMAZLIĞI KAZANDILAR

Balyozla girdikleri ve önüne gelen mahzuru yıkarak ilerledikleri parkurda fevkalade müsabakalar ekrana geldi. Kıra kıra gidilen parkurda üstünlük sağlayan ünlüler ekibi 10-7’lik skorla dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

ÜNLÜLERİN BİRİNCİ ADAYI GONCA OLDU

İlginizi Çekebilir:  Acun Ilıcalı'nın müsabakadan gitmesini istediği Davet Atakan kararını verdi: Gururumu kenara bırakıp kalıyorum

Survivor’da haftanın birinci dokunulmazlık oyununu gönüllüler kadrosu kazanmayı başarmıştı. Dokunulmazlığı kaybeden ünlüler, ada oylamasında Gonca’yı birinci gitme adayı olarak belirledi.

Survivor’da pota heyecanı! Elemeye kalan isimler belirli olduGonca

GÖNÜLLÜLERDEN İKİ İSİM ELEMEYE KALDI

Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler oldu. Ada kurulunda gönüllüler ekibinden eleme adayı olarak ismi yazılanlar Aleyna Çalışkan, Hanzade ve Ayşe oldu. Bu üç isim ortasında isimleri dörder defa yazılan Hanzade ve Aleyna Çalışkan birlikte eleme adayı oldular.

Survivor’da pota heyecanı! Elemeye kalan isimler belirli olduHanzade

Survivor’da pota heyecanı! Elemeye kalan isimler belirli olduAleyna Çalışkan

Survivor’da pota heyecanı! Elemeye kalan isimler belirli oldu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat