Survivor’da yarışmacılar yiyecek sakladı! Acun Ilıcalı, 5 ismin cezasını kesti

08.04.2021
A+
A-

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen müsabaka programı Survivor 2021’de kural ihlalleri yapıldı. Kimi yarışmacıların yasak olmasına karşın …

Survivor’da yarışmacılar yiyecek sakladı! Acun Ilıcalı, 5 ismin cezasını kesti

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen müsabaka programı Survivor 2021’de kural ihlalleri yapıldı. Kimi yarışmacıların yasak olmasına karşın gizlice yemek sakladıkları ortaya çıktı.

“YARIŞMACILAR KURALLARIMIZI DELDİ”

Eleme kurulunda konuşan Acun Ilıcalı, “Ummadığımız ve üzüldüğümüz bir gelişme oldu. Eşitlik unsurunun bozulduğunu ve kestirim etmediğimiz gelişmeler olduğunu öğrendik. Survivor birinci planda yarışmacılara duyduğumuz inanç üzerine şurası. Biz polis dedektifi üzere yarışmacılarımızın peşine düşmüyoruz. Lakin kurallarımız var ve bunların birtakım yarışmacılar tarafından delindiğini gördük. Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan müsabaka kuralları dışında birtakım hususlar temin ettiler. Bunları da sakladılar” dedi.

Survivor’da yarışmacılar yiyecek sakladı! Acun Ilıcalı, 5 ismin cezasını kestiAleyna Kalaycıoğlu

YARIŞMACILAR HATALARINI KABUL ETTİ

Yemek sakladığını kabul eden Aleyna Kalaycıoğlu, “Açlık psikolojisiyle bunu temin ettim ve sakladım. Çok pişmanım. Yapılmaması gerektiğini farkındayım. Herkesten özür dilerim” sözlerini kullandı. Aleyna Çalışkan ise “Özür dileriz çok pişmanız. O denli bir heyecanla yapmıştık. Bir daha asla olmayacak” dedi.

Survivor’da yarışmacılar yiyecek sakladı! Acun Ilıcalı, 5 ismin cezasını kestiAleyna Çalışkan

“BUNUN SONUÇLARI OLACAK”

Acun, kural ihlali yapan başka yarışmacının ise İlayda olduğunu açıklayarak, “Sen Hanzade’ye bir yiyecek veriyorsun oyundan evvel. Hanzade de bunu alıyor. Bunlar kural ihlali olarak görüyoruz ve sonuçları olacak” biçiminde konuştu.

Survivor’da yarışmacılar yiyecek sakladı! Acun Ilıcalı, 5 ismin cezasını kestiHanzade

“BİR ŞEYE YELTENDİM ELİME YÜZÜME BULAŞTIRDIM”

Survivor ünlüler kadrosundan Batuhan’ın ise gördüğü bir içeceği çantasına atarak sakladığı ortaya çıktı. Olayı kabul eden Batuhan, “Aslında bu duruma düşmek utanç verici. 3 aydır buradayız ve birinci kez buna yeltendim. Elime yüzüme bulaştırdım. bir içecek gördüm ve çantama attım. Ancak ne olduğunu bilmiyordum cinsinin. Çantamı atmıştım ve bulunmuş” açıklamasını yaptı.

İlginizi Çekebilir:  Survivor 2021'in ikinci eleme adayı muhakkak oldu

Survivor’da yarışmacılar yiyecek sakladı! Acun Ilıcalı, 5 ismin cezasını kestiBatuhan

“3’ER MÜKAFATTAN YARARLANMAYACAKLAR”

Kapalı yiyecek temin edenlerin cezalarını açıklayan Ilıcalı şunları söyledi: “Fırsat eşitsizliği ve öbür yarışmacılara karşı avantaj sağladığı için yaptırım uygulamak zorundayız. Aleyna Kalaycıoğlu ve Aleyna Çalışkan, İlayda Hanzade ve Batuhan hepiniz üçer mükafattan yararlanamayacaksınız”

Survivor’da yarışmacılar yiyecek sakladı! Acun Ilıcalı, 5 ismin cezasını kestiİlayda

“KENDİMİ TOPARLAYAMAM”

Ilıcalı’nın verdiği cezaya en sert reaksiyon kabahatini kabul eden Batuhan’dan geldi. Batuhan, “Bu bana haksızlık. Bu çok ağır bir karar. 3 ödül çok ağır. Bir içecek yüzünden bu olmaz. 3 ödül ne demek. Zati durumum ağır ve çok açım. Toparlayamam kendimi artık. Bir sefer daha olsa eleyin beni” kelamlarıyla karara reaksiyon gösterdi.

Survivor’da yarışmacılar yiyecek sakladı! Acun Ilıcalı, 5 ismin cezasını kesti

“BİZİ HATALI ÇIKARACAKSIN, BEN BUNU İHTARLA GEÇMEM”

Batuhan’ın kelamlarına sonlanan Acun Ilıcalı ise kelamları şu biçimde devam etti: “Şans yapıtı haberimiz oluyor ve öğreniyoruz. Az kaldı biz hatalı çıkacağız. Yiyecek yada içecek temin ediyorlarsa bunu seyircimizle paylaşmak zorundayız. Biz bunu görmeseydik siz öteki yarışmacılara karşı avantaj elde edecektiniz. Bu bizim çok katı kuralımız. Kural dışı yiyecek içecek temin etmişsiniz. Ben bunu ikazla geçmem.”

Survivor’da yarışmacılar yiyecek sakladı! Acun Ilıcalı, 5 ismin cezasını kesti

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat