Survivor’dan elenen Melis, kadro arkadaşı İsmail Balaban’a sitem etti

08.05.2021
A+
A-

Survivor 2021’den en son ayrılan Melis Sezer, müsabakaya veda ettikten sonra birinci röportajını verdi. Ekip arkadaşlarından İsmail Balaban’a …

Survivor’dan elenen Melis, kadro arkadaşı İsmail Balaban’a sitem etti

Survivor 2021’den en son ayrılan Melis Sezer, müsabakaya veda ettikten sonra birinci röportajını verdi. Ekip arkadaşlarından İsmail Balaban’a sitem eden Melis, şampiyonluk adayının gönüllüler grubundaki Poyraz olduğunu söyledi.

“BUNDAN SONRA DOKUNULMAZLIKLARA ASILSINLAR”

Ünlüler grubundan bahseden Melis, “Ben elendikten sonra ekipte dört kişi kaldı. Hepsi birbirinden güzel oyuncular. Çok fazla değişiklik olacağını düşünmüyorum. Bundan sonra önemli manada tüm dokunulmazlık oyunlarına asılmalarını beklerim”

“KENDİMİ ÜSTÜN GÖRDÜĞÜM İNSANLARDAN EVVEL ELENMEK BENİ ÜZDÜ”

Erken elenmenin kendisini üzDüğünü söyleyen Melis, “Gönüllüler grubunda performans olarak değerlendirdiğimde kendimi daha üstün gördüğüm birkaç kişi vardı. Onlardan evvel elenmek beni üzdü. Karşı ekibi eleyemememiz büsbütün bizim kusurumuz. Bu sorumluluğu üzerime de alıyorum. Bir yerlerde demek ki ben de sayılarımı alamadım ki dokunulmazlık oyununu kaybettik” sözlerini kullandı.

“İSMAİL, POYRAZ VE BERKAY FİNALİST OLABİLİR”

Gönlündeki şampiyonluk adayının gönüllüler kadrosundan olduğunu belirten Melis, şu sözleri kullandı: “İsmail Balaban olabilir. Düzgün bir atlet, şampiyonluğun yakışacağını düşünüyorum. Hayli hırslı, hiçbir vakit çabayı bırakmayacaktır. Karşı gruptan da Poyraz hayli hırslı, SMS’lerde gördüğüm kadarıyla halk tarafından da seviliyor. Berkay’ı da finalist adayı olarak görüyorum.

“İSMAİL SMS’İMİN DÜŞÜK OLMASINI BİLMESİNE KARŞIN BENİ POTAYA KOYDU”

İlginizi Çekebilir:  Paklar Apartmanı'nda büyük sırlar ortaya çıkıyor! Çöplük gerçeğini öğrenen İnci ile Han yüzleşti

Elenmesiyle ilgili İsmail Balaban’a sitem eden Melis Sezer kelamlarına şöyle devam etti: “İsmail beni adımı adil olması açısından söylediğini belirtti. Ne, ne kadar adil bilemiyorum. Merve potada olduğu için beni de potaya koymak neye nazaran adil? Bizi mi çarpıştırmak istedi, anlayabilmiş değilim. Benim SMS’imin düşük olma ihtimalini biliyordu.

“İLK POTAMDAN ÇIKAMADIM”

İsmail, Batuhan ve ben düzgün anlaşıyorduk. Beni kaybetmek onlar için kıymetli olsaydı yerime potaya SMS’i yüksek olduğu için Batuhan’ı koyabilirdi. Bunu yapmayı tercih etmedi ve ben de birinci potamdan çıkamadım. Bir şeyleri varsayım edip bile bile yapması beni üzdü. Potaya girdiğimde eleneceğimi hissetmiştim. Buna kendimi asla hazırlayamazdım. Çok üzüldüm, birinci başta bir şeyleri tabir edemedim, boğazımın düğümlendiğini hissettim. Oradaki niyetlerimi söz etmeye çalışırken bile berbat hissediyorum. Veda her vakit sıkıntı olmuştur. Birinci düşündüğüm şey başarısız hissetmek oldu. Biraz düşününce aklıma birinci gelen ise ‘elimden geleni yaptım, hiçbir yerde pişmanlık duymuyorum, keşke dediğim bir şey yok’. Elendikten sonra Acun Bey’in hakkımda söyledikleri çok hoşuma gitti. Şayet burada iz bırakabildiysem ne keyifli bana. Herkese teşekkür ediyorum. Bu kadar hafta yarıştım, memnunum.”

Survivor’dan elenen Melis, kadro arkadaşı İsmail Balaban’a sitem etti

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat