SUSSEX ÇİFTİNİN OPRAH RÖPORTAJI FRAGMANI YAYINLANDI

02.03.2021
A+
A-

Önümüzdeki Pazar günü, Meghan Markle ve Prens Harry, Oprah Winfrey ile iki saatlik özel bir röportajda yer alacaklar. Kraliyet Ailesindeki …

SUSSEX ÇİFTİNİN OPRAH RÖPORTAJI FRAGMANI YAYINLANDI

Önümüzdeki Pazar günü, Meghan Markle ve Prens Harry, Oprah Winfrey ile iki saatlik özel bir röportajda yer alacaklar. Kraliyet Ailesindeki vazifelerinden ayrıldıktan sonra birinci kere televizyonda görülecek olan Sussex Çifti, özel yaşantıları ve gelecekteki işleri hakkında konuşacaklar. Dünya, haberlerin çıktığı günden beri dört gözle bu röportajı beklerken, CBS sonunda yayının birinci fragmanını yayınladı. Fragmandan anladığımız birinci ve en değerli şey de bu sohbetin çok açık kelamlı ve ayrıntılı olduğu!

Birinci olarak yalnızca Meghan’ın Oprah ile konuştuğunu gördüğümüz fragmanda, Oprah “Sessiz miydin yoksa susturuldun mu? Bunu herkes için açık bir formda belirtmek istiyorum. Hudut dışı olan hiçbir husus yok,” diyor. Klasik siyah elbisesi ile göz kamaştıran Meghan Markle, dürüst bir röportaj için hazır görünüyor. 30 saniyelik fragmanda, “Neredeyse ulaşılmaz? Bir kırılma noktası varmış üzere geliyor. Burada epeyce şok edici şeyler söyledin,” diyen Oprah’ya ek olarak Prens Harry ise “Benim en büyük kaygım tarihin tekerrür etmesiydi,” diyerek Prenses Diana’yı örnek veriyor. Meghan’ın röportajda ne dediğini bilmesek de, “Şok edici şeyler söyledin,” cümlesi yayının epey etkileyici geçtiğini kanıtlıyor!

İlginizi Çekebilir:  LUPIN BEKLEDİĞİMİZDEN DAHA KISA MÜDDETTE DÖNÜYOR

Prens Harry’nin konuştuğunu gördüğümüz ikinci görüntüde, Harry annesinin tecrübelerini anlatıyor, “Biliyor musunuz, benim için burada olmak, seninle konuşabilmek, eşimle yan yana olmak çok rahatlatıcı ve memnun edici zira annem (Diana) için bunun nasıl olduğunu hayal bile edemiyorum, yıllar evvel tüm bunları tek başına atlatması inanılmaz. Zira bu ikimiz için de çok zordu lakin en azından birbirimiz için varız.”

Basın ile yaşadığı tecrübeleri Prenses Diana’ya benzetilirken, Meghan Markle’ın Oprah röportajında tercih ettiği tarz de dikkat cazibeli oldu. Fragmanda görüldüğü kadarıyla Armani siyah elbisesi ile manalı aksesuarlar tercih eden Markle, Prenses Diana’nın taşlı bilekliğini taktı. People mecmuasına nazaran Meghan Markle’ın nişan yüzüğünü tasarlamak için iki taşının kullanıldığı bu bileklik, artık ise Markle’ın tarihi röportajını süsledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat