Tartışmalara son noktayı koyan Acun Ilıcalı, Aleyna’nın annesinin yolladığı iletileri okudu

08.06.2021
A+
A-

Yıllardır ekranlarda olan Survivor’un bu sene yayınlanan kısımlarında yarışmacılardan çok aileleri gündem oldu. Bir ödül oyunu için Dominik’e …

Tartışmalara son noktayı koyan Acun Ilıcalı, Aleyna’nın annesinin yolladığı iletileri okudu

Yıllardır ekranlarda olan Survivor‘un bu sene yayınlanan kısımlarında yarışmacılardan çok aileleri gündem oldu. Bir ödül oyunu için Dominik’e gelen ailelerden Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksek’in annesi ortasında gerginlik çıktı. Toplumsal medyada süratle yayılan gerginliğe dayanamayan Acun Ilıcalı ise yarışmacılara aileleriyle konuşup bu mevzuyu kapatmasını istedi. Fakat gerginliğin bitmediğini gören Ilıcalı, ada kurulunda üzücü patladı.

“BİZ AİLELERİ YARIŞA ALMADIK”

Ailelerin rastgele bir biçimde Survivor ile ilgili mevzulara girmemesi konusunda yarışmacıları uyardıklarını lisana getiren Acun Ilıcalı, “Survivor tarihinde birinci sefer aileler ziyadesiyle bu işin içinde. Bundan son derece rahatsızız. Aileler iki yarışmacımızın ailesi bu mevzuda bizi üzecek biçimde toplumsal medyada faaller. Kızları, erkekleri isteyerek buraya katıldı herkesin. Biz aileleri yarışa almadık. Biz sizi aldık yarışmaya” demişti. Aleyna’nın annesinin kızının müsabakadan ayrılmasını istediğini de açıklayan llıcalı “Rica ederim bizi ve müsabakamızı rahat bıraksınlar” tabirlerini kullanmıştı.

ALEYNA’NIN ANNESİ, ACUN’A DEMEDİĞİNİ BIRAKMADI

Bu açıklamaların akabinde gözler bilhassa kızının Survivor’dan ayrılmasını isteyen Zuhal Kalaycıoğlu’na çevrildi. Twitter’daki paylaşımlarına devam eden Kalaycıoğlu, son paylaşımında “Sizin de çocuklarınız var, kızımı ve beni reyting gereci yaptınız” sözlerini kullanmıştı. Survivor son kısımda ise Acun Ilıcalı, Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe’nin anneleriyle görüşmesine müsaade verdi.

Tartışmalara son noktayı koyan Acun Ilıcalı, Aleyna’nın annesinin yolladığı iletileri okudu

“SENİ SAHİPLENMEZLERSE MÜSABAKAYI BIRAK”

Son derece duygusal anların yaşandığı konuşmada Aleyna müsabakadan çekilmek istemediğini ve pes etmeyeceğini belirtirken annesi Zuhal Kalaycıoğlu “Eğer grup seni orada sahiplenmezse müsabakayı bırakmanı istiyorum” dedi. Annesinin bırak müsabakayı gel ısrarlarına karşın Aleyna yarışa devam edeceğini söyledi ve annesini bu bahiste ikna etti.

“ANNEN 5 GÜNDE 15 SESLİ, 25 YAZILI İLETİ ATTI”

Kurulda bu mevzu hakkında konuşan Acun Ilıcalı, “Annen bizim yapımdaki arkadaşımıza son 5 günde 15 sesli, 25 de yazılı bildiri atıyor. 7 defa de arıyor. Dediği tek bir şey var ‘Kızım yarıştan ayrılsın’. Twitter’dan da benimle ilgili paylaşım yapıyor. Sen mi yarışıyorsun annen mi belirli değil”

Tartışmalara son noktayı koyan Acun Ilıcalı, Aleyna’nın annesinin yolladığı iletileri okudu

ACUN, İLETİLERİ OKUDU

Aleyna’nın annesinin yapımdaki görevliye gönderdiği iletilerden kimileri da okuyan Acun, “Burada çok aile geldi gitti lakin bana bu derece sitem eden, benimle bu türlü konuşan kimseyi görmedim” dedi. Atılan bildirileri okuyan Ilıcalı şunları söyledi:

“Gönderilen bildirilerden kimilerini okuyorum. ‘Acun Bey’in Aleyna’yı korUduğunu düşünmüyorum. Çocuğuma ve bana ziyan verdiğini düşünüyorum. Ben bu türlü bir ailenin olduğu ortamda bulunmak istemiyorum. Benim ve çocuğumun psikolojisini bunların bozmasına müsaade vermeyeceğim. Acun Medya olarak siz Ayşe’nin ailesini tercih ettiniz ve bu yüzden kızımı çekiyorum, bitti. Alternatifi yok beni de ikna etmeye çalışmayın. Yarın itibariyle Aleyna’yla konuşulsun. Siz kızımı eleyerek yollayamayacaksınız. Acun Beyefendi de oraya adam üzere çıkacak ve Aleyna’yı annesinin müsabakadan çektiğini söyleyecek.’ Yani hanımefendi yarışmacı olmuş ve bu türlü bir ortamda olmak istemiyormuş. Ben de sana ziyan veriyormuşum.”

İlginizi Çekebilir:  Peş peşe bikinili pozlarını paylaşan Kylie Jenner, saatler içinde rekor beğeniye ulaştı

Tartışmalara son noktayı koyan Acun Ilıcalı, Aleyna’nın annesinin yolladığı iletileri okudu

“ÖDÜL OYUNUNU CANSU İÇİN YAPTIM”

Acun Ilıcalı ise Aleyna’nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu’nun aylar evvel kendisine gönderdiği bir görüntüyü açıkladı. Ilıcalı, Survivor’da bu sene aile mükafatı oyunu yapmalarının tek nedeninin Aleyna’nın kız kardeşi Cansu olduğunu söyledi. Ilıcalı kurulda şu açıklamaları yaptı: “Çok aile geldi gitti bana bu derece sitem eden bu türlü konuşan birini görmedim. Bundan 3 ay evvel bana bir görüntü geldi annenden. Görüntüde Cansu var. Cansu o kadar tatlı, şeker bir kız. Onu görünce çok keyifli oldum, beşere güç veren bir genç kızımız. Annen ‘Cansu irtibat kuramıyor. Sizden bir isteği var. Cansu Dominik’e gelmek istiyor. Orada ablasını görmek ve ona sarılmak istiyor. Bunu sizden istiyor’ dedi.

Çabucak toplantı yaptım ve ‘Bu kızın isteğini yerine getirmezsem rahat uyuyamam’ dedim. Lakin yalnızca Cansu’yu getirsek, öbür yarışmacılara ve ailelerine haksızlık olacaktı. Bu sene ailelerin gelmesinin tek bir sebebi var Cansu. Ben Cansu gelsin diye aile mükafatı yaptım bu sene.

“YOLCULUK 35 SAAT SÜRÜYOR DİYE ÖZEL UÇAK KİRALADIM”

Geçtiğimiz yıllarda aileler geldiği vakit daima sorun yaşadık ve memnun olmadık. Fakat ‘Gerekirse ödül yapıyoruz ve ben bu kızı üzemem ölsem de getiririm’ dedim. Olağanda aktarmalarla 35 saat süren bir seyahat olacaktı. Özel uçak da okyanusu geçemediği için THY’den yolcu uçağı kiraladım ve çeşit düzenleyerek aileleri de getirdik.

“SİZ BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ”

‘Kızımı reyting gereci yapıyor’ dedi ya bana. Sana ‘Ara annenle konuş çabucak ayrıl’ dedim. Siz bizim için çok kıymetlisin. Burada verdiğiniz 5-6 aylık emeği görüyoruz. Burada bana emanetsiniz ve size gelen bir ziyan falan yok. Toplumsal medyaya takılmasın kimse. Twitter’a, Ekşi Sözlük’e kalsaydı 7 ülkede 50 yapım yapan biri olmazdım.”

Tartışmalara son noktayı koyan Acun Ilıcalı, Aleyna’nın annesinin yolladığı iletileri okudu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat