THE HANDSMAID’S TALE DÖRDÜNCÜ DÖNEM FRAGMANI YAYINLANDI

01.04.2021
A+
A-

Resmi olarak belirtebiliriz: ‘The Handsmaid’s Tale’ dördüncü dönemi ile geri dönüyor! Haber 26 Temmuz 2019’da duyuran Hulu, Kanada’ya kaçan …

THE HANDSMAID’S TALE DÖRDÜNCÜ DÖNEM FRAGMANI YAYINLANDI

Resmi olarak belirtebiliriz: ‘The Handsmaid’s Tale’ dördüncü dönemi ile geri dönüyor! Haber 26 Temmuz 2019’da duyuran Hulu, Kanada’ya kaçan Gilead’ın insanlarının bahtının belirli olacağını belirtti. 28 Nisan’da Hulu üzerinden yayınlanacak olan dördüncü dönemin birinci üç kısmı, şimdiden bizi heyecanlandırmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde yayınlana fragman ile bizi çok heyecanlı kısımların beklediğine emin olabilirsiniz.

Haziran ayında dönemin öbür kısımlarını yayınlayacağını söyleyen Hulu, dördüncü dönemin özetini paylaştı: “The Handmaid’s Tale’in yaklaşan dördüncü döneminde June (Elisabeth Moss), Gilead’a acımasız bir isyancı önder olarak karşılık verir, fakat aldığı riskler beklenmedik ve tehlikeli yeni zorlukları beraberinde getirir. Adalet ve intikam arayışı, onu tüketirken en pahalı alakalarını yok etmekle tehdit eder.”

İlginizi Çekebilir:  MATTHEW MCCONAUGHEY ‘TITANIC’ SİNEMASI SEÇMELERİ HAKKINDA KONUŞTU

Evvelki dönemde bulunan 13 kısmın bilakis 10 kısımdan oluşacak olan dördüncü dönem, birinci dönemde olduğu üzere daha sonlu bir kıssa sunuyor. Ocak 2020’de IndieWire’a konuşan üretimci Bruce Miller, “Benim gözümde kimi öyküler 10 kısım ile anlatılabilir” diyerek dördüncü dönemin daha kapsamlı olacağını söylemişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat