Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in, kaçış planı akıllara Ocean’s 8 sinemasını getirdi

24.04.2021
A+
A-

Kripto para borsası Thodex’in kurucusu Fatih Faruk Özer’in 2 milyar dolarlık vurgun ile yurt dışına kaçtığı tezleri gündeme bomba üzere düştü …

Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in, kaçış planı akıllara Ocean’s 8 sinemasını getirdi

Kripto para borsası Thodex‘in kurucusu Fatih Faruk Özer’in 2 milyar dolarlık vurgun ile yurt dışına kaçtığı tezleri gündeme bomba üzere düştü. Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer‘in reklam kampanyasında Pınar Deniz, Mine Tugay, Bahar Şahin, Simge, Zeynep Sever Demirel, Özge Ulusoy, Deren Talu ve Ebru Şallı üzere birçok ünlü isim yer aldı.

REKLAM SİNEMASINDA ROL ALAN ÜNLÜLER SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

Faruk Fatih Özer’in, ünlü isimleri de vurgun için kullandığı ileri sürüldü. Thodex’in reklam kampanyası için Pınar Deniz, Mine Tugay, Bahar Şahin, Simge, Zeynep Sever Demirel, Özge Ulusoy, Deren Talu ve Ebru Şallı üzere 8 ünlü isim kırmızı elbiselerle kamera karşısına geçmişlerdi. Thodex’in reklam yüzü olan ünlüler, bu kareleri de toplumsal medya hesaplarından da paylaşmışlardı. Thodex’in kurucusu Özer’in bu ünlü isimlerle nasıl irtibata geçtiği ve nasıl mutabakat sağladığı ise sırrını koruyor.

OCEAN’S 8 SİNEMASINI HATIRLATTI

Bu yapılan dolandırıcılık akıllara Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway üzere yıldızların rol aldığı soygun sineması olan Ocean’s 8’i akıllara getirdi. Sinemada de dolandırıcılar vurgun için ünlü isimleri kullanmıştı.

İlginizi Çekebilir:  Ortalarındaki aşk tezlerini yalanlayan Hande Erçel ve Kerem Bursin tatilde görüntülendi

Ocean’s sinemasının konusu ise şu formda: Danny Ocean’ın uzun müddettir ortalarda olmayan kız kardeşi Debbie Ocean (Sandra Bullock) kaideli tahliyeyle özgür kalınca çok büyük bir soygun gerçekleştirmeyi planlıyor. Kardeşler, Metropolitan Müzesi’nin her yıl düzenlediği ve son derece seçkin isimlerin katıldığı ‘Met Gala’da, Daphne Kluger’in (Anne Hathaway) boynunda taşıyacağı milyonlarca dolar pahasındaki mücevheri çalmak istiyorlar. Bu hedefle yeteneklerine güvendiği birbirinden yetenekli arkadaşlarını bir ortaya getirerek imkansızı gerçekleştirmeye çalışıyor.

Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in, kaçış planı akıllara Ocean’s 8 sinemasını getirdiOcean’s 8

ESKİ SEVGİLİSİ ORTAYA ÇIKTI

Bir öbür yandan Faruk Fatih Özer’in eski sevgilisi Eslem Sena Ziya’da ortaya çıktı. Işık, Özer’le alakası için “Çok zeki çocuktu ve ailece zenginlerdi lakin çok kıskançtı. O yüzden ayrılmıştık” tabirlerini kullandı.

İADESİ İSTENİYOR

391 bin kişinin süreç yaptığı Thodex’te yaşananların Cumhuriyet tarihinin en büyük dolandırıcılığı olduğu belirtiliyor. Faruk Fatih Özer hakkında, birçok kentte nitelikli dolandırıcılıktan kabahat duyurusu yapıldı. Bunun sonucunda savcılık soruşturma başlattı. Adalet Bakanlığı, Thodex’in kurucusu ve yöneticisi Fatih Faruk Özer’in kırmızı bültenle aranması ve Arnavutluk’tan iadesi için süreç başlattı.

Thodex’in kurucusu Faruk Fatih Özer’in, kaçış planı akıllara Ocean’s 8 sinemasını getirdi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat