TOD’S ARTIK ŞİDDETLİ CENTER’DA!

16.03.2021
A+
A-

1940’ların başında Casette D’Ete’de küçük bir ayakkabı fabrikası olarak kurulan, el işçiliğine odaklanan dizaynlarıyla bugün gerçek İtalyan …

TOD’S ARTIK ŞİDDETLİ CENTER’DA!

1940’ların başında Casette D’Ete’de küçük bir ayakkabı fabrikası olarak kurulan, el işçiliğine odaklanan dizaynlarıyla bugün gerçek İtalyan tarzını yansıtan dünya markaları ortasında yer alan Tod’s, yeni butiğini 12 Mart 2021, Cuma günü Şiddetli Center’da açtı. Dekorasyonun ana kesimlerini oluşturan gümüş aynalar, özel üretim eyer dikişli deri panelli şeffaf cam vitrinler, travertino mermer yer, bitter çikolata rengi ve turuncu deri kanepeler hem Tod’s hem de İstanbul ile özdeşleşen konfor ve lüks kavramlarını vurguluyor.

İlginizi Çekebilir:  Pantolonunuzun Üzerine Ne Giymelisiniz?

Tod’s Kuvvetli Center, ikonik Gommino ayakkabıları, yeni T Timeless koleksiyonları da dahil olmak üzere markanın bayan ve erkek ayakkabı, çanta ve aksesuar üzere farklı kategorilerdeki eserlerini tıpkı çatı altında bir ortaya getiriyor. Tod’s koleksiyonları, Tod’s Şiddetli Center’ın yanı sıra Tod’s Akasya, BEYMEN’ler ve beymen.com’da Modaseverlerle buluşuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat