TÜRKİYE’DEKİ BİRİNCİ ALEXANDER MCQUEEN BUTİĞİ KUVVETLİ CENTER’DA AÇILDI

25.05.2021
A+
A-

Dünyaca ünlü İngiliz moda markası Alexander McQueen, Türkiye’deki birinci ve tek butiğini Kuvvetli Center’da açtı. Alexander McQueen Kreatif …

TÜRKİYE’DEKİ BİRİNCİ ALEXANDER MCQUEEN BUTİĞİ KUVVETLİ CENTER’DA AÇILDI

Dünyaca ünlü İngiliz Moda markası Alexander McQueen, Türkiye’deki birinci ve tek butiğini Kuvvetli Center’da açtı. Alexander McQueen Kreatif Yöneticisi Sarah Burton ve ünlü mimar Smiljan Radic tarafından hazırlanan konseptte tasarlanan butik, bayan giysi, ayakkabı, çanta, aksesuar koleksiyonlarının yanı sıra erkek ayakkabı koleksiyonlarını tıpkı çatı altında Modaseverler ile buluşturuyor. Markanın klasik pahalarını, yenilikçi ve vizyoner tasarım anlayışıyla harmanlayan Alexander McQueen Kuvvetli Center, McQueen modellerinin etkileşimini, defile koleksiyonlarına atıfta bulunarak sunuyor.

Ziyaretçilerini Alexander McQueen dünyasında eşsiz bir seyahate davet eden butikte sergilenen koleksiyonlar, bir başyapıt olarak her alanda kendini gösteriyor. Markanın temel bedellerindeki tabiat sevgisinden ilhamla açık ve koyu tonlarda ceviz ve meşe kullanımının öne çıktığı butikte, Alexander McQueen’in zanaatkârlık bedellerinin, klasik teknikler ve el işi dokunuşlarından ödün vermeden, vizyoner, tasarım ve yenilikçi bir yaklaşımla birleşiyor. Butik konseptine uygun olarak özel geliştirilen pamuk bazlı yeni kaplama materyali “cotton-crete”, dizaynda deneyselliğe verilen bedeli yansıtıyor. McQueen Londra tasarım stüdyosu grubu tarafından tasarlanan kumaş kaplı cam silindir formundaki özel soyunma kabini bilhassa dikkat çekiyor. Modaevini karakterize eden çağdaş ve klasiklik ortasındaki zıtlık, Dekorasyondaki ham ve rafine dokunuşlarla vurgulanıyor.

İlginizi Çekebilir:  Tercih Edilebilecek En İyi 5 Abiye Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat