Ünlü rapçi Murda, 13 günlük bebeğini kaybetti

04.05.2021
A+
A-

Seslendirdiği müziklerle Türk rap müziğine farklı bir renk katan Murda, bu sabah yaptığı paylaşımla sevenlerini yasa boğdu. Gerçek ismi Başkan …

Ünlü rapçi Murda, 13 günlük bebeğini kaybetti

Seslendirdiği müziklerle Türk rap müziğine farklı bir renk katan Murda, bu sabah yaptığı paylaşımla sevenlerini yasa boğdu.

Gerçek ismi Başkan Doğan olan ünlü rapçi, ikinci kızı Dua’nın dünyaya gelmesiyle büyük bir sevinç yaşamıştı. Murda’nın 20 Nisan günü doğan bebeği ne yazık ki hayatını kaybetti. Ünlü müzikçi toplumsal medyada yaptığı paylaşımda şu kelamlara yer verdi:

“SEBEBİNİ VE MANASINI BİLMİYORUM”

“Nerden başlayıp ne diyeceğimi aslında bilmiyorum. Hoş kızım benim sen artık bizim gözetici meleğimizsin. Sebebini ve manasını bilmiyorum daha lakin Allah’ımın demek ki sana gereksinimi vardı ve seni yanına aldı. Üzgünüm kızım. Çok üzgünüm. Kalbim ve ruhum ağlıyor her gün. Son nefesini yanımızda verdin, huzur içinde gittin ve gidişinle bendende bi’ kesim götürdüm yanında.

İlginizi Çekebilir:  Sadakatsiz'de Derin'in kaybolması Asya'nın hayatını altüst etti! Tüm işlerinden tek tek kovuldu

Ünlü rapçi Murda, 13 günlük bebeğini kaybetti

“AKLIMDASIN, RUHUMDASIN”

“Benim için senden evvelki hayatım vardı ve artık sensiz, senden sonraki hayat başladı. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Hayat nasıl devam etmeli artık? Seni öptüm ve kokladım ancak yetmedi kızım. Çok özlüyoruz seni. Şu an bundan öte söz bulamıyorum. Her şey çok süratli oldu ve bitti. Bildiğim tek şey sen her vakit benimlesin. Kalbimdesin. Aklımdasın. Ruhumdasın. Sen benim dünya hoşu melek kızımsın. Annesinin ve babasının elması, ablasının hami meleği. Seni çok özlüyoruz ve çoktan çok seviyoruz. Huzur içinde dinlen kızım.”

Ünlü rapçi Murda, 13 günlük bebeğini kaybettiMurda (Önder Doğan)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat