Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yine ekranlara döneceğinin muştusunu verdi

15.04.2021
A+
A-

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programına katılan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçirdiği hastalık ve geleceğiyle ilgili …

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yine ekranlara döneceğinin muştusunu verdi

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programına katılan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçirdiği hastalık ve geleceğiyle ilgili konuştu.

Kendisiyle ilgili merak edilenleri bildiğimiz üslubuyla yanıtlayan Erbil, gelecek dönem ekranlara döneceğinin muştusunu de hayranlarına verdi.

“BİR TEDAVİ 40-50 BİN LİRA”

Hastalığıyla ilgili de konuşan ünlü şovmen, “Kaçış sendromu Türkiye’de iki dünyada 30 tane var. Damarlarımdan su kaçıyor. Bir tedavi 40 bin lira 50 bin lira tutuyor. Allah razı olsun devletimizden yardımcı oluyor. Şayet ilaç almazsam ölümcül boyutlara ulaşıyor. İtalya’da bana bu ilacı vermediler kıymetli olduğu için. 21 günde bir uygulanıyor” dedi.

İlginizi Çekebilir:  "Eşofmandan bıktım" diyen Nurgül Yeşilçay, derin yırtmaçlı elbisesiyle poz verdi

“İKİ YILDIR ÇOK BÜYÜK ZİYANIM VAR”

Hastalık sürecinde ekonomik ıstıraplar da yaşadığını belirten Erbil, şu sözleri kullandı:

“İki yıldır çok büyük ziyanım var, birikimlerim de gayrimenkuldü artık onlardan da kira gelmiyor. Yine başlayacağız çalışmaya. Fakat çok şükür bu vakte kadar hiçbir şeyimi satmadım. Yoksa Serdar (Ortaç) üzere olmuştum. Çocuklarımın hepsine birer konut aldım, gelecekleri garanti.”

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yine ekranlara döneceğinin muştusunu verdi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat