Uyuşturucu hususla yakalanan Ayşegül Çınar: Büyük tuzağın içindeyim

19.03.2021
A+
A-

Geçtiğimiz günlerde uyuşturucu hususla yakalanan Ayşegül Çınar, evvelki akşam Etiler’deydi. “BÜYÜK TUZAĞIN İÇİNDEYİM” Kendisine tuzak …

Uyuşturucu hususla yakalanan Ayşegül Çınar: Büyük tuzağın içindeyim

Geçtiğimiz günlerde uyuşturucu hususla yakalanan Ayşegül Çınar, evvelki akşam Etiler’deydi.

“BÜYÜK TUZAĞIN İÇİNDEYİM”

Kendisine tuzak kurulduğunu öne süren genç oyuncu, “Yargı süreci devam ediyor. Kanıtlar toplandığı için sizinle röportaj yapabiliyorum. Büyük bir tuzağın içindeyim. Dava sonuçlandığında evraklarla karşınıza çıkacağım” dedi.

NE OLMUŞTU

Geçtiğimiz hafta, Bebek Cevatpaşa Caddesi üzerinde bir araçta uyuşturucu satışı yapıldığı ihbarı yapılan polis, verilen adrese baskın yaptı. Art geriye park etmiş iki arabadan birinde birlikte oturan oyuncu Ayşegül Çınar ile arkadaşı Nimet Y.’ye Genel Güvenlik Taraması (GBT) yapan polis daha sonra araçlarda arama yaptı.

BAGAJDAN UYUŞTURUCU ÇIKTI

Yapılan aramada, Çınar’a ilişkin olduğu tespit edilen lüks arabanın bagajında toplamı 19 gram olan iki başka uyuşturucu unsur bulundu. Gözaltına alınan genç oyuncu ile arkadaşı sorgulanmak üzere Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ofis Amirliği’ne götürüldü.

İlginizi Çekebilir:  Genç oyuncu İlayda Alişan'ın yürek burkan hayat hikayesi! 9 yaşındayken annesini kaybetmiş

KENDİSİNE İLİŞKİN OLMADIĞINI ÖNE SÜRDÜ

Oyuncu Ayşegül Çınar, burada yapılan sorgusunda bagajında bulunan uyuşturucu hususların kendisine ilişkin olmadığını argüman ederken, kendisinden intikam almak isteyen eski sevgilisi Furkan Çalıkoğlu tarafından konulmuş olabileceğini söyledi. Genç oyuncunun bu sözü üzerine polis, Furkan Çalıkoğlu’nu da gözaltına aldı. Çalıkoğlu’nun yapılan sorgusunda eski sevgilisinin suçlamalarını kabul etmediği öğrenildi.

İSİMLİ DENETİM KURALIYLA HÜR KALDI

Sorgularının tamamlanmasının akabinde oyuncu Ayşegül Çınar, eski sevgilisi ve Nimet Y. isimli arkadaşı adliyeye getirildi.Adliyedeki süreçleri tamamlanan oyuncu Ayşegül Çınar ile 2 kişi, çıkarıldıkları mahkemece isimli denetim koşuluyla hür bırakıldı.

Uyuşturucu hususla yakalanan Ayşegül Çınar: Büyük tuzağın içindeyim

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat