Uyuşturucudan yargılanan Ayşegül Çınar’ın başı eski sevgilisiyle dertte! Daha evvel de tehdit edip bıçakla yaralamış

09.04.2021
A+
A-

Yasak Elma dizisi ile yıldızı parlayan Ayşegül Çınar, geçtiğimiz günlerde aracında uyuşturucu unsur bulunduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma …

Uyuşturucudan yargılanan Ayşegül Çınar’ın başı eski sevgilisiyle dertte! Daha evvel de tehdit edip bıçakla yaralamış

Yasak Elma dizisi ile yıldızı parlayan Ayşegül Çınar, geçtiğimiz günlerde aracında uyuşturucu unsur bulunduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma açıldı. oyuncu Ayşegül Çınar, uyuşturucu maddeyi eski erkek arkadaşı Furkan Çalıkoğlu’nun aracına koyduğunu argüman etti. Çınar, artık de eski sevgilisiyle geçtiğimiz aylarda yaşadığı bir silahlı tehdit olayıyla gündeme geldi.

TEHDİT EDEREK BIÇAKLA YARALADI

Sabah’ta yer alan habere nazaran, Çalıkoğlu, uyuşturucu olayı yaşanmadan evvel Ayşegül Çınar’ın meskenine gitti. Çift ortasında çıkan tartışmada Çalıkoğlu genç oyuncuya ağza alınmayacak küfürler etti. Bununla da yetinmeyen Çalıkoğlu, mutfaktan aldığı bıçakla genç oyuncuyu tehdit ederek yaraladı.

Uyuşturucudan yargılanan Ayşegül Çınar’ın başı eski sevgilisiyle dertte! Daha evvel de tehdit edip bıçakla yaralamışAyşegül Çınar

POLİSTEN YARDIM İSTEDİ

Dehşet dolu anlar yaşayan Çınar ise çabucak polisi arayarak Çalıkoğlu’nu ihbar etti. Hakkında soruşturma başlatılan Çalıkoğlu’nun savcılık tarafından yürütülen soruşturmanın sonunda Çalıkoğlu’nun ‘silahla tehdit’, ‘kişilerin huzur ve sükununu bozma’ ve ‘hakaret’ hatasından yargılanmasına devam ediliyor.

ARKADAŞININ SÖZÜNE BAŞVURULDU

Öte yandan soruşturma kapsamında Çalıkoğlu’nun arkadaşı Ersoy G.’nin de sözü alındı. Ersoy, tabirinde arkadaşının kendisini aradığını “Benim Ayşegül’ü görmem lazım, Göktürk’e gidelim” dediğini, yolda Ayşegül’ün aracını takip ettiklerini anlattı.

ÇALIKOĞLU POLİSTEN KAÇTI

Ayşegül Çınar’ın ihbarıyla olay yerine gelen polise kendini düzgün hissetmediğini ve oturmak istediğini söyleyen Çalıkoğlu, sonra ansızın koşarak konuttan kaçtı. Çınar, can güvenliğinden kaygı duyarak eşyalarını toparlayarak, aracıyla konuttan çıktı.

İlginizi Çekebilir:  Oyuncu Can Yaman'ın evlilik teklifi ettiği sevgilisi Diletta Leotta, diğer bir adamla öpüşürken yakalandı

POLİSLERE SİLAH DOĞRULTTU

Oyuncu, Göktürk yolu üzerindeyken Çalıkoğlu’nun kendisini takip ettiğini fark etti. Polis, genç bayanın ihbarı sonucu Çalıkoğlu’nun izini buldu. Elindeki silahla polislere direnen Çalıkoğlu, tekrar kaçarak izini kaybettirdi.

Uyuşturucudan yargılanan Ayşegül Çınar’ın başı eski sevgilisiyle dertte! Daha evvel de tehdit edip bıçakla yaralamışFurkan Çalıkoğlu

UYUŞTURUCU OLAYINDA NELER YAŞANMIŞTI?

Beylikdüzü’nde bir yerde eğlendikten sonra Etiler’deki konutuna gitmek üzere yola çıkan oyuncu Ayşegül Çınar’ın kullandığı araba, polis takımlarının rutin denetimi sırasında durdurulmuştu. Araçta arama yapan polis takımları, bagajda yaklaşık 19 gram uyuşturucu unsur ele geçirmiş, akabinde genç oyuncu, arkadaşı ve eski sevgili Furkan Çalıkoğlu’nu gözaltına almıştı. Emniyetteki süreçlerinin akabinde üç isim mahkemeye çıkarılmış, isimli denetim koşuluyla özgür bırakılmıştı.

Yaşadığı olayların akabinde görüntülenen ünlü oyuncu, “Şu an yargı süreci devam ediyor. Gerekli kanıtlar toplandığı için sizinle röportaj yapabiliyorum. Çok büyük bir palavra ve tuzağın içinde kaldım. İnsan bazen karşısına çıkan şahısların âlâ ya da berbat olup olmadığını seçemiyor maalesef. Dava sonuçlandığında kanıtlarla birlikte sizin karşınıza çıkıp tek tek ispatlayacağım. Çok fazla bunlarla gündemi meşgul etmek istemiyorum. Çok yeni oyuncuyum bunlarla magazinde yer almak istemiyorum” demişti.

##12856722##

Uyuşturucudan yargılanan Ayşegül Çınar’ın başı eski sevgilisiyle dertte! Daha evvel de tehdit edip bıçakla yaralamış

Uyuşturucudan yargılanan Ayşegül Çınar’ın başı eski sevgilisiyle dertte! Daha evvel de tehdit edip bıçakla yaralamış

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Manisa araç kiralama Manisa evden eve nakliyat